REKLAMLAR

Arama sonuçlarınız

1. Reeder P12s ekran kırıldı

Merhabalar hocam , geçmiş olsun öncelikle aliexpressten alarak bir telefoncuya taktırdım ben o dönemde ve aldığım ekran orjinaldi sanırım gayet kaliteli ve her şeyiyle aynıydı. Güzel bir ahşap kutuda iyi şekilde geldi . Reeder'a kesinlikle o parayı vermeyin derim ben yani değmez çünkü. Satın...
  2. Reeder P10S şarj sorunu 4.00 yıldız(lar) 2 değerlendirme

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun . Birkaç ay önce yaşadığım durumu değerlendirin derim . Yaşadığınız sorun p10s modelin genel problemi. https://akillitelefon.com/forum/konular/reeder-p10s-sarj-sorunu-ve-tuketici-hakem-heyeti-basvurusu.3380/
  3. Reeder P12s ekran kırıldı

Ben mesajları gönderiyorum o zaman duruma göre yarın size ulaşırım Pamir bey . Daha fazla da bekleyemem çünkü bir an önce halletmeliyim bu durumu.
  4. Reeder P12s ekran kırıldı

Pamir Bey emin olmamakla birlikte sanırım internet araştırmam sırasında arayıp iki şirketle de konuştum ,ancak isim benzerliği olabilir emin değilim. Özel servislerde de 540 tl altına ekran değişimi ile beraber bile değil bir çoğu sadece ekran fiyatı (değişim ile bu fiyatlara yapan firmalarda...
  5. Reeder P12s ekran kırıldı

Şunu da söylemeden geçmek istemiyorum bu konunun üzerinden , en azından kuruluşu açısından Yerli bir markanın herhangi bir modelinin herhangi bir yedek parçasını hatta ve hatta isminn yazdığı en küçük bir dükkanı koca bir şehirde bulamıyorsam bu işte bir sorun vardır bence . Firma bunu düşüne...
  6. Reeder P12s ekran kırıldı

Aslında garantinin devam etmesi benim için avantaj tabi ancak bunu ileri bir zamanda telefonumu tamire gönderirim diye düşündüğümden söylemiyorum belki bir gün para iademi alıp sonsuza kadar kurtulabileceğimi düşünüyor olmamdı sebep , buna rağmen iletişime geçtim ve firma ekran değişimi için 840...
  7. Reeder P12s ekran kırıldı

Merhabalar Reeder p12s model telefonum yere düştü ve ekranın üst kısmında siyah ve beyaz şeritler oluştu. P12S olarak yedek parça internette bulamadım fakat doogee mix olarak arttığımda AliExpress'te aradığım ekranı 120 TL civarına buldum ancak hem fazlaca beklememek hemde güvenilir olması...
  8. Reeder P12s inceleme 2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Tekrar merhaba arkadaşlar yeni sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle belirtmeliyim ki henüz servisle iletişime geçmedim çok yeni fark ettiğim bir sorun bu. Telefonumu sürekli kılıf ile kullanıyorum sık sık çıkarmıyorum da kılıfını bugün çıkardığında arka plastik yüzeyde açılma gördüm...
  9. Lenovo K5 Note ekran değişimi

Yaptığım araştırmalar sonucu Kayseri'deki bir toptancıdan 95 liraya alarak kendim değişimini gerçekleştirdim Pamir Bey şimdilik sorun yok, dokunmatik hassasiyeti görüntü kalitesi vs orijinalini aratmayacak seviyede fakat ömrünün çok çok uzun olmasını yinede beklemiyorum tabiki fiyat performans...
  10. Reeder P12s inceleme 2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Tekrar merhabalar herkese p12s ile ilgili uzun süre sonunda karşıma çıkan bazı sorunlardan bahsedeceğim. Öncelikle telefon bu süre sonunda son 2-3 haftada 4-5 kez takıldı dokunmatik ekran tamamen kullanım dışı kaldı fakat güç ve ses tuşları çalışıyordu. Bunun yanında dokunmatik home tuşu iki kez...
  11. Lenovo K5 Note ekran değişimi

Merhabalar arkadaşlar Lenovo K5 note telefon düştü ve ekranı çatladı . Ekranın sağ taraf dokunmatiği çalışmıyor . Kendim değiştirmeyi düşünüyorum ekranı fakat uyum konusunda sorun yaşar mıyım bilemiyorum. Aliexpresste 65 tlden başlayan fiyatlara bulunabiliyor fakat önerir misiniz bu ekranları ...
  12. Turkcell tarifelerden fazla para alıyor

Merhabalar arkadaşlar dün Turkcell çalışanı ile konuşmanın detaylarını ve sonrasında yaşananları anlatacağım sizlere ve sonunda da Turkcell'e birkaç sorum olacak. Dün Turkcell'den biri beni aradı ve sürekli sürekli sürekli yaptıkları şeyi tekrarladılar faturalı hatta geçmem için aradılar. -Zaten...
  13. Uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek hatası

Bu yöntemleri denedim Burak bey yinede teşekkür ederim.
  14. Uzak aygıt veya kaynak bağlantıyı kabul etmeyecek hatası

Arkadaşlar merhabalar biraz önce dizüstü bilgisayarımla ilgilenirken yazıcının yanına gitmemle anladım böyle bir sorun ortaya çıktığını . Bilgisayar şarja takılı olmadığı zaman örneğin bir oyuna girip interneti kullanarak oynayabiliyorum veya skype'a girip görüşme yapabiliyorum fakat tarayıcılar...
  15. Huawei P10 Lite'da bulanık ekran görüntüsü sorunu

Bu sorundan muzdarip bir kitle vardı iki ay öncesinde falan olması lazım gelen bir güncellemeden sonra oluştu bu durum(tabiki sizin sorununuz aynı kaynaklı mı bilemiyorum). Bunun çözümünün o dönem için google fotoğraflardan görüntülemek olduğundan bahsediliyordu. Benim başıma gelmedi emin...
  16. Vestel Venus V3 5580 şarj oluyor gözüküyor ama dolmuyor

Bu tarz sorunlarda çok fazla yapılacak şey yok açıkçası. Farklı bir adaptör ve kablo ile deneyiniz yine aynı şekilde tepki alıyorsanız cihazınızı servise tönlendirmenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun.
  17. Samsung Galaxy C5'te ses var ancak görüntü yok

Dokunmatik fonksiyonu çalışıyor mu yani? Ve garantisi devam ediyor mu?
  18. Micro USB'den HDMI çıkışı alma

Konuyu araştırdım biraz makul işimi görür yaklaşık 50tl bir maliyeti olacak sadece. Anycast diye bir marka ile karşılaştım en çok kullanılanı bu sanırım ancak farklı marka öneriniz şunu al daha hızlı aktarım alırsın gibi önerileri olanlar varsa değerlendirmek isterim.
  19. Reeder P12s inceleme 2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Pamir bey son olarak şu konuya da bakabilir misiniz? http://akillitelefon.com/forum/konular/micro-usb-hdmi-donusumu-hakkinda.8166/
  20. Reeder P12s inceleme 2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Şunu da belirtmek isterim yalnızca cihaz şarja takılıyken bu sorun var adap Kesinlikle öyle sitede görüyorsunuz beğeniyorsunuz gelen ürün görseli tutmuyor. Şu an stok tükenmiş belli ki yeni cihazlar gelecek Çin'den yakında umarım onlarda görseldeki şekilde uygulanır logo şu anki hali pek hoş...