REKLAMLAR

Arama sonuçlarınız

1. Alper Demirkoparan

Reeder P10S şarj sorunu ve Tüketici Hakem Heyeti başvurusu 1.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

hakem heyeti ile olumlu bir konuşma oldu mu aranızda durumunu anlattın mı ?
  2. Alper Demirkoparan

Reeder P10S şarj sorunu ve Tüketici Hakem Heyeti başvurusu 1.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

telefoncu çevren varsa ora ile konuşabilirsin tanıdık çıkarsa sonuçta bütün iş o telefoncuda :)
  3. Alper Demirkoparan

ismini bilmiyorum da bende belsin cevizlide oturuyorum beni gönderdigi yeri hatırlıyorum arıyarak bulabilirim ama ismini bilmiyorum
  4. Alper Demirkoparan

pazartesi kaymakamlıga git bütün dellerini al yanına güzel bir önyazı yap
  5. Alper Demirkoparan

bende kayseride yaşıyorum hakem heyetine yapacaksın hakem hakem heyetinin yerini biliyorsun demi
  6. Alper Demirkoparan

bu arada ürünün parasınıda alabilirsin bir de şikayetimvar.com da yaz eğer orayı reeder aktiv bir şekilde kullanıyorsa mutlaka ordan olumlu bir sonuç çıkar
  7. Alper Demirkoparan

tüketici hakem heyetine başvurmalısın kesinlikle bunlar 2 haftada bir ilçe kaymakamlığında toplanır, şikayetleri incelerler. bunun için detaylı bir şekilde yazı yazmalısın sana ornek dilekce verirler buraya şikayetini önceden belirle oraya gittiginde oldu bittiye geliyor sonrasında bunlar ilk...
  8. Alper Demirkoparan

Tuketici mahkemesi hakkinda yardimci olabilirim neyi merak ediyorsun
  9. Alper Demirkoparan

android cihazlarda youtube videoları yüksek kalite indirme

android cihazlarda youtube videoları yüksek kalite indirmeye yarıyan bir program varmı ios da çok güzelleri var ücretli ücretsiz farketmez tubemote saçma geldi basit bişey daha kaliteli bişey istiyorum bilen varmı yardımcı olursanız sevinirim
  10. Alper Demirkoparan

3D VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü Nasıl?

bu Vr gözlüklerin arasında fiyat farkı nedir acaba yani 300 tl yede var 30 tl yede fark nedir ?
  11. Alper Demirkoparan

htc ses çıkısı hi-res auto

merhabalar yeni bir telefon alacam bilenler varsa htc 10 da bulunan hi-res ses çıkısı ve 24-bit DAC ses çıkısı gücü ile müzik keyfini doyasıya yaşamak istiyorum kısaca telefonun içinde ses anfisi var bu özeligi taşıyan başka telefonlar varmı bildiginiz yada daha üst düzey ses imkanı tanıyan...
  12. Alper Demirkoparan

telefonun aniden kapanıp açılması?

muhmelen sıvı teması olmuştur
  13. Alper Demirkoparan

Yurt dışı akıllı saat

75 dolar altı gümrükte takılmaz
  14. Alper Demirkoparan

Aliexpres ve diger siteler takipli kargo

Aliexpres ve diger sitelerden aldığım ürünleri takipli kargo olup olmadığını nasıl anlarım
  15. Alper Demirkoparan

Asphalt Xtreme çıktı

var var :) onunda var
  16. Alper Demirkoparan

Yurt dışı akıllı saat

bende almıştım aliexpress den zaten takipli kargo ile geliyor 120 dolardı aldıgım ürün 12 dolar fatura göstermişler takılmadan sorunsuz bir şekilde geldi ürün
  17. Alper Demirkoparan

Asphalt Xtreme çıktı

her türlü oyunda hile ile ben önde olurum :)
  18. Alper Demirkoparan

İthalatçı Garantili Ürün Alınır mı?

alınmazzz muhattap olacagın kimse yok