REKLAMLAR
REKLAMLAR

100 - 150 USD arası akıllı saat tavsiyesi

mertkyk

Üye
Cihaz
Huawei P20 Lite
Merhabalar, herkese iyi günler
Sizden yardım isticeğim konu akıllı saatler
Ben daha önce motorola moto 360 kullanıyordum gayet memnundum ancak bozuldu.
Şimdi yeni bir akıllı saat almayı düşünüyorum. Amerikadan amcan getirceği için türkiye fiyatlarıyla değil yurt dışı fiyatlarıyla bana 100 dolar ile 150 dolar arası marka, bozulmucak bir saat önerir misiniz?
Telefonum: huawei p20 lite
Saatde görüntü kalitesine önem veriyorum ve yuvarlak olması tercihim.

REKLAMLAR

Hiyokomame

Üye
Yer
Kıbrıs
Cihaz
Samsung Galaxy s7
Öneriden ziyade önermeyeceğim bir saatden bahsedeyim, (hoş akıllı saat olarak kabul edilip edilmediği bile şüpheli) şu anda Gear-Fit SM-R350 kullanıyrum. Saat son derece dayanıklı bundan 4 yıl önce kardeşime doğum günü hediyesi olarak alındı ve kardeşim çok kullanmadığı için ben aldım.

+Sade tasarımı hoş.
-Yakın aralıklarda fiyatlara sahip bir çok saatin sahip olduğu bir çok özelliğe sahip değil tam bir kapalı kutu. Çok az uygulama seçeneği var.
+ ve - Bluetooth kullanmadığın sürece şarjı güzel gidiyor fakat bluetooth kullanırsan anında emiyor ve düzenli şarj etme durumunda kalıyorsun. Bonus eksi : Bluetoothsuz kullanırsan bir kaç özellikle bir saat oluyor akıllı saat denemez kesinlikle. Bazı yerlerde akıllı bileklik olarak bile geçiyor.

REKLAMLAR

Dolar olmuş 6.33 gerçekten ben hiçbir şey alamaz oldum arkadaşlar. n sürekli doları takip ediyorum. Diyorum dolar belki 6 seviyelerine kadar düşer belki, daha çok düşer de bir akıllı saat alırım. Ama yok maalesef düşmüyor aksine yükseliyor...

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi