1250 TL'yi geçmeyen akıllı telefon tavsiyesi

ecrin2799

Üye
Cihaz
yok

O halde 13.0 MP'lik ön kamerası ile General Mobile GM 5 Plus
sadece kamera özellikleri açısından önermeseniz tüm özellikler açısından değerlendirme yapsanız benim için daha yararlı olur. Amacım samsung c5 pro fiyatında özellikleri aynı olan sadece bataryanın daha güçlü olduğu bir telefon bulabilmek

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
C5 Pro'da istemediğiniz ne var? O da gayet iyi özelliklere sahip

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
J7 Pro veya A5'e bakın diyeceğim ama bütçeniz C5 Pro için ideal. Batarya olarak Powerbank'e ihtiyaç duyabilirsiniz eğer sık kullanıyorsanız güç içerisinde. Lenovo P2 alın desem C5 Pro kadar iyi değildir kamerası ama batarya ve donanım performansı muhteşem.

ecrin2799

Üye
Cihaz
yok
J7 Pro veya A5'e bakın diyeceğim ama bütçeniz C5 Pro için ideal. Batarya olarak Powerbank'e ihtiyaç duyabilirsiniz eğer sık kullanıyorsanız güç içerisinde. Lenovo P2 alın desem C5 Pro kadar iyi değildir kamerası ama batarya ve donanım performansı muhteşem.
iyi değil derken neler farklı mesela örnek verebilir misiniz ? Birde erken cevap verirseniz bekliyorum ben. 3 saattir bulamadım aradığımı burda

craxiss

Üye
Cihaz
Lenovo P2a42
Ben Lenovo P2 kullanıyorum. İşlemci hızı & performansı beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı.Bataryası ortalama kullanımda 4 güne uzanıyor kullanım süresi. Ram'i 4 GB. Fakat tek eksisi Kamerası muazzam değil ama günü kurtarıyor.

ecrin2799

Üye
Cihaz
yok
Ben Lenovo P2 kullanıyorum. İşlemci hızı & performansı beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı.Bataryası ortalama kullanımda 4 güne uzanıyor kullanım süresi. Ram'i 4 GB. Fakat tek eksisi Kamerası muazzam değil ama günü kurtarıyor.
muazzamdan kastettiğiniz nedir oda önemli yani

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...