1500 TL'ye taksitli telefon önerisi

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
Merhaba ben şahsen J7 Prime almayı düşünüyorum. Siz bana ne önerebilirsiniz? Vodafone'den veya TürkTelokom'dan alacağım.

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Merhaba. Samsung Galaxy J7 Prime bence o fiyata alınabilecek iyi telefonlardan bir tanesi. Faturana başka hangi cihazlar çıkıyor?

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
Merhaba. Samsung Galaxy J7 Prime bence o fiyata alınabilecek iyi telefonlardan bir tanesi. Faturana başka hangi cihazlar çıkıyor?
Vodafone'de babamın faturası var yani fatura üzerine yapacağım.Ama vodafone'de peşin fiyatına olduğu için ben 1700 e kadar çıkabilirim ancak taksitli alacağım için 1700 ₺ lik telefon veya J7 Pro 2560 ₺'ye denk geliyor.TürkTelekom'dan alabilirim birde ordada internetimin üzerine yaptıracağım.Ne önerirsiniz?

agit

Uzman
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Başka hangi modeller var orada açıkçası sana fazlasıyla bu şekilde para kitleyecekler haberin olsun. J7 Prime kamera olarak vasat bir model. Batarya olarak çok iyi bir model ve akıcı bir telefon. Ekran parlaklığı da biraz daha iyi olabilirdi ve de Amoled ekranda kalmıyor, PLS ekran kullanıyor

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
J7 Proya o kadar verilmez çok istiyorlar Türk telekomun Huawei telefonları meşhurdur baktın mi?

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
J7 Proya o kadar verilmez çok istiyorlar Türk telekomun Huawei telefonları meşhurdur baktın mi?
Baktım Huawei P9 Lite 2017 alacaktım TürkTelekom'daki kişiler babama ve bana şöyle söylediler: Huawei P9 Lite 2017 modelinde bize şarj ve şarj soketi konusunda çok şikayet geldi. Pek önermiyorum dedi. Sonra ama eğer isterseniz alabilirsiniz dediler. Samsung J7 Prime'yi önerdiler.

agit

Uzman
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
J7 Prime ile P9 Lite 2017 benzer özelliklere sahip birbirine yakın cihazlar. Ucuz olan hangisiyse onu al.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...