1500 TL'ye telefon önerisi

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Fatura üzerine mi alınması gerek? Yoksa teknoloji mağazalarından da taksitle alabilir misiniz?

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
Fatura üzerine mi alınması gerek? Yoksa teknoloji mağazalarından da taksitle alabilir misiniz?
Teknoloji mağazalarından veya türktelekom'dan da internetim olduğu için kampanyalarda veriliyor Garanti Bonus a taksit verebilen herhangi bir teknoloji mağazası olur

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
Lenovo P2 alırsanız performans depolama veya güncelleme desteği konusunda bir sorun yaşamazsınız tek sıkıntısı kamera o da eğer kamera programı falan kullanırsanız bence arayı kapatırsınız.

Reeder P10S kullanıyorum kendim depolama performans kamera hiçbir sorunu yok fakat güncelleme gelmedi hala sürüm 6.0, fiyatları da şöyle :

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
ns depolama veya güncelleme desteği konusunda bir sorun yaşamazsınız tek sıkıntısı kamera o da eğer kamera programı falan kullanırsanız bence arayı kapatırsınız.
Bende ilk başlarda reeder markasından almak istiyordum ama bayağı bir şikayet var siz ne zamandır beri kullanıyorsunuz? Herhangi bir şikayet düştüğü anda kırılma vs.?

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
8 kez rahat düşürmüşümdür sadece alt köşesindeki metal kısmında ufak bir hasar birde ekran üzerinde 2 tane tırnak boyutunda kılcal çizik görülmüyor bile yani. Kırılmaz cam + kılıf taktım şimdi birdaha düşmüştü sadece kırılmaz camı hasar alıyor sorun yok şimdilik. 2 klasör oyun ve birçok uygulama var 36 GB'ını kullanabildim şu ana kadar. 3000 mAh bataryası yoğun kullanımla anca okul sonunu çıkarıyor eve gidince şarj %20 fln oluyor tabii powerbank kullanırsanız sorun yaşamazsınız şarj konusunda.

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
Herhangi bir servise felan gönderdiniz mi? ve nereden aldınız?

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
Daha hiç servise göndermedim Teknosa'dan ve ben de indirimdeyken almıştım şu an size verdiğim linkten görüldüğü üzere hala indirimde.

Ürünü detaylı incelemek için:

bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz başka birşey varsa ben de elbette ki cevap veririm :D

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...