1500 TL'ye telefon önerisi

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
Daha hiç servise göndermedim Teknosa'dan ve ben de indirimdeyken almıştım şu an size verdiğim linkten görüldüğü üzere hala indirimde.

Ürünü detaylı incelemek için:

bu sayfayı kullanabilirsiniz. Sormak istediğiniz başka birşey varsa ben de elbette ki cevap veririm :D
Teknosada ki yorumlara bakarmısınız ve ne düşündüğünüzü :D ve faceniz varsa oradan görüşsek burası biraz yavaş oluyo da :D hem bir sıkıntı çıktığında size sorabilirim

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Sorun yok buradan da sıkıntı çıktığında haberleşebiliriz ^^

agit

Uzman
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
P10S modelinde OIS yok, parmak izi okuyucusu olan bir model. Reeder almanı önermem.

agit

Uzman
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Daha iyi markalar varken Reeder alınmaz. HB, GG ve N11 üzerinden alışveriş yapmama nedeniniz nedir ayrıca?

MustafaBey

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2016
Daha iyi markalar varken Reeder alınmaz. HB, GG ve N11 üzerinden alışveriş yapmama nedeniniz nedir ayrıca?
Bir kere telefon almıştım direk gitti telefon param boşa gitti artık düzgün bir yerden alacağım sipariş edersem belirli yerlerden alacağım teknosa mediamarkt gibi

P10S modelinde OIS yok, parmak izi okuyucusu olan bir model. Reeder almanı önermem.
ben ne alayım peki öneriniz nedir?

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...