2000 - 3000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon önerisi

2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

Cihaz
-
2000 - 3000 bandında telefon bakıyorum. Kamerasının tatmin etmesi, sus , hoporlor performansının iyi olması benim için çok önemli. Ve büyük ekran istiyorum :)
asus zenfone5 olabilir dedim ama asustan emin değilim çabuk bozuluyor yorumları okudum. alanlar kesinlikle önermiyorum diye karşıma çıkıyorlar.
xiaomi alayım dediğimde de kulaklık girişleri olmaması beni geri itti. ekstra ithalatçı garantili olmasında sigorta yaptıracagım ama sorun yaşar mıyım bilemediğimden yine emin olamıyorum.
huawei modellerine baktıgımda niyeyse beni geri iten bir şeyler var. ikna edilmem gerekli sanırım.
sonny ve apple dan kati suretle uzak duruyorum. asla tercihlerim arasında değiller.
samsunda en son seçeneğim gibi. alırsam note 8 düşünüyorum.
bu durumda ne tercih etmeliyim?

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
2000 - 3000 bandında telefon bakıyorum. Kamerasının tatmin etmesi, sus , hoporlor performansının iyi olması benim için çok önemli. Ve büyük ekran istiyorum :)
asus zenfone5 olabilir dedim ama asustan emin değilim çabuk bozuluyor yorumları okudum. alanlar kesinlikle önermiyorum diye karşıma çıkıyorlar.
xiaomi alayım dediğimde de kulaklık girişleri olmaması beni geri itti. ekstra ithalatçı garantili olmasında sigorta yaptıracagım ama sorun yaşar mıyım bilemediğimden yine emin olamıyorum.
huawei modellerine baktıgımda niyeyse beni geri iten bir şeyler var. ikna edilmem gerekli sanırım.
sonny ve apple dan kati suretle uzak duruyorum. asla tercihlerim arasında değiller.
Samsung Galaxy A8 2018 önerebilirim.

Cihaz
-
edit: bu arada asus zenfone 5z türkiye piyasasına tahmini ne zaman girer onu beklemeli miyim?

Cihaz
-
Bu haziran ayı içinde dünya genelinde satışa çıkacak. Türkiye için net bir tarih yok şuan maalesef.
seçenek olarak 2 telefona düşürdüm kendimi diyebilirim. ikisininde çok kullanıcısıyl karşılaşmadıgımdan emin değilim.

zenfone 5z yi bekleyeceğim yada
Meizu Pro 7 plus tercih edeceğim. bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz. bu fiyatı hak eden bir telefon mu?

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
seçenek olarak 2 telefona düşürdüm kendimi diyebilirim. ikisininde çok kullanıcısıyl karşılaşmadıgımdan emin değilim.

zenfone 5z yi bekleyeceğim yada
Meizu Pro 7 plus tercih edeceğim. bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz. bu fiyatı hak eden bir telefon mu?
Bu iki seçenek arasında bana soracak olursanız Zenfone 5Z tercihim olurdu. Sistem özellikleri tarafından 5Z daha ön plana çıkıyor.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
A8 fiyatını hak etmeyen bir model. Zenfone 5 modeli de oyle. 5z ne zaman gelecek belirsiz. Ithalat garantili ürün düşünürsen mate 10 ve s8 alabilirsin netten bu fiyatlara. Iphone tarafında da 7 modeli var. Note 8 bu fiyat aralığında bir model degil. Türkiye garantili model istiyorsan S7 edge, XZ1, Mate 9 bu modellere de bak.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Tıraş makinesi nasıl temizlenir?
    Tıraş makineleri oldukça pratiktir fakat çalışma şekli itibariyle ölü deri ve kılları içinde biriktirir. Tıraş makinenizden tam performans almak istiy ...
  • Çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar?
    Çamaşır suyu evlerimizin olmazsa olmazıdır. Çamaşırların yanı sıra başta banyo ve mutfak temizliği olmak üzere evin hijyenini sağlamak için en çok baş ...
  • İçli köfte tarifi
    İçli köfte veya diğer adıyla oruk, bulgurun hamur haline getirilip içinin doldurulmasıyla ortaya çıkan bir yemektir. Aslen Arap mutfağına ait olan içl ...