REKLAMLAR

2000 - 3000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon önerisi

2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
edit: bu arada asus zenfone 5z türkiye piyasasına tahmini ne zaman girer onu beklemeli miyim?
asus kesinlikle alamyın benim dayım zenfone 5 ben go2 aldım zenfone 5 in anakartı yandı go2 nin ekranı sürekli bozuluyor asus daha telefon konusunda pek gelişmiş bi markaa değil almayın

huawei p9 lite p10 p10 lite bu tarz telefonlar çok hoş duruyor benim gözümde ben huawei tavsiye ederim.

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
xiaomi alabilirim ama kulaklık girişleri yok. dönüştürücü kullanmak sıkıntı oluyor bana. daha önce kullandınız mı?
Mesela Huawei Mate 10 Pro'da baya güçlü bir cihaz hatta çekim konusunda fotoğraflarınızın bir bölümünü siyah beyaz yapabiliyorsun falan fakat onda da kulaklık girişi yok yani hem şarj olurken, hem kulaklık kullanamazsınız. Bu arada Samsung Galaxy S8 Plus'a baktınız mı?

Cihaz
-
Mesela Huawei Mate 10 Pro'da baya güçlü bir cihaz hatta çekim konusunda fotoğraflarınızın bir bölümünü siyah beyaz yapabiliyorsun falan fakat onda da kulaklık girişi yok yani hem şarj olurken, hem kulaklık kullanamazsınız. Bu arada Samsung Galaxy S8 Plus'a baktınız mı?
s8 plusa baktım teşekkür ederim bakmışken s9 plusa da baktım ve onu satın aldım. teşekkürler.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...