250 TL'ye kulaklık tavsiyesi

mertkyk

Üye
Cihaz
Huawei P20 Lite
Merhaba arkadaşlar , arkadaşım amerikadan geliyor ve 50 dolar gibi bir bütçem var.
baslı müzik dinlemiyorum sesin temiz olması, sesin dışarıya gitmemesi ve üzerine kaliteli ses vermesi önem verdiklerim.
kulak dışı olmaması da tercihim.
önerilerinizi bekliyorum lütfen. yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

mesutbey46

Üye
Cihaz
Casper VIA a1 plus
Merhaba arkadaşlar , arkadaşım amerikadan geliyor ve 50 dolar gibi bir bütçem var.
baslı müzik dinlemiyorum sesin temiz olması, sesin dışarıya gitmemesi ve üzerine kaliteli ses vermesi önem verdiklerim.
kulak dışı olmaması da tercihim.
önerilerinizi bekliyorum lütfen. yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
1- Samsung u level pro
2-jabra halo smart
İkisininde kullandım mükemmel

Cihaz
General mobile 5
Akg marka kulaklıklar çok güzel ve sağlam tavsiye ederim

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...