REKLAMLAR

500 TL bütçe için Xiaomi Redmi 4A nasıl?

Cihaz
Samsung J2 Prime ( SM-G532F)
Xiaomi 4A almak istiyorum tam 400 Tl nasıl telefon sizce ben iceledim bana iyi geldi sizin görüşlerinizi görmek güzel olurdu

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
İnternette 700 gibi görünüyor fiyatları. Bu fiyat aralığı için belki General Mobile GM 5 denenebilir. 700 TL'ye çıkabiliyorsan zaten Xiaomi iyi görünüyor.

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Sıfır 4A modeli fiyat olarak dediğin fiyatta bir model değil. İkinci el olarak mı alacaksın? fiayatına göre fena bir telefon değil, akıcı bir arayüze sahip, donanım olarak giriş seviyesi bir model olduğu için fazla bir şey beklememen lazım. 4A yerine Xiaomi tarafında o fiyata Mi4 öneririm, Mi4 modelinin 3 GB ram ve 2 gb ramli modelleri var, 2 GB RAM li model 4G destekliyor, 3 gb ramli olan model 4G desteklemiyor diye biliyorum. Mi4 modeli türkiyede 16 gb modeli var, bu telefonun hafıza kartı desteği de yok bana göre tek dezavantajı depolama. Bu modelin 64 gb olan modeli de var burada bulur musun bilemiyorum.

Cihaz
Samsung J2 Prime ( SM-G532F)
Usta Azerbaycanda yaşıyorum fiyatlarda fark var tabi tavsiyeleriniz için teşekkürler

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...