REKLAMLAR

Akıllı telefonunuzla çektiğiniz en iyi fotoğraflar

Yer
İstanbul
Merhaba, akıllı telefon alırken en çok dikkat ettiğimiz konulardan birisi de kamera performansıdır sanırım. Üstelik fotograf düzenleme üzerine hem iOS hem de Android'de birçok uygulama var. Bu başlık altında akıllı telefonlarımız ile çektiğimiz, bize en güzel gelen fotografları paylaşalım. Hem kamera performanslarını da doğrudan gözlemlemiş oluruz diye düşünüyorum.

Not: Eğer fotografta efekt varsa hangi program ile yapıldığını da ekleyelim lütfen.

2015 yılının bahar aylarında, Adana'da çektiğim bir fotograf. Filtre yok, yalnızca Instagram'dan Lux kısmı ile biraz oynama yapmıştım. iPhone 5 ile çekildi.

REKLAMLAR

Antalya / Akdeniz Üniversitesinde Geçtiğimiz ay sürdüğüm koca yürekli Bmx'im İphone 4s ile çektim

13989493_819972048138797_368344349_n.jpg

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...