Android'de ikiden fazla uygulama açma

cumali3333

Üye
Cihaz
Nokia 8
Neredeyse tüm android kullanıcılar ekranı ikiye bölme özelliğini kullanabiliyor ama ben aynı anda birçok uygulamayı windowstaki gibi pencereli olarak kullanmak istiyorum.
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler. :)

cumali3333

Üye
Cihaz
Nokia 8
malesef bu konu sorumu yanıtlamıyor dostum. ben ikiden fazla uygulamayı aynı anda pencereli olarak başlatmayı sormuştum.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
2 den fazlasını şuana kadar görmedim. Zaten 2 den fazlasını ne yapacaksın ki küçücük bir ekranda 3 4 uygulama ile ne zevk alabilirsin? 2 bile bana göre fazla şahsen çok bunaltıcı ve daraltıcı geliyor bana küçücük 2 ekran. Ama şuan 2 üzeri uygulama için bir çözüm yok.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...