REKLAMLAR

Arayan bilgisini gösteren uygulama

REKLAMLAR

Cihaz
Reeder P12S
merhaba bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Reeder p12s marka telefonum var arayan bilgisini göster özelliği malesef yok.daha önceki samsung s5 de bu vardı arayan bilgisini göster menüsü.Bu menüyü aktif ettiğimde bana arama geldiği anda aynı ekranda gelen o arama ile ilgili hangi tarih ve saatte konuştuğum görünüyordu.Reederp12s android v7 bu telefona uyarlama yapabiliyormusunuz ücretli olarak apk şeklindede olabilir 100-150 tl ye kadar bu tarz bir program var ise almak istiyorum.Kombi yetkili servisliği yapıyorum benim için çok önemli size duacı olurum.miktar 150tl de olabilir.İnşallah yardım edebilirsiniz.Konuyu inşallah doğru yere açmışımdır.Benim için çok acil

REKLAMLAR

Cihaz
Reeder P12S
Sadece grlen numara ile en son ne zaman gorustugum yaziyor.banada o lazim zaten gelen aramanin hemen dibinde cikiyor daha once samsung s5 vardi onda arayan bilgisini goster diye bir buton vardi.arama gelirgelmez hemen alt tarafinda yaziyordu son gorusulen zaman diye.Boylece gelen arama ile en son nezaman gorustugumu biliyordum.

Cihaz
Reeder P12S
Gelen aramada arayan kisi ile en son ne zaman gorustugunu veya mesajlastigini gosteriyor.ekteki resimler gibi

1397896363_10.png unnamed.jpg

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...