ASUS ZenFone 2'de komut yok hatası

hh1200

Üye
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Asus Zenfone 2 ZE551ML kullanıyorum telefonum bir kaç gun once komut yok ekranı vermeye basladı sonra kendiliginden düzeldi , sanki telefon kendini açmaya çalısıyor fakat bir turlu basaramıyor gibiydi , simdi tekrar aynı sorunu verdi ve bu sefer kendini açamıyor ve bu sure zarfında telefon alev alcak kadar ısınıyor , bu ısınma gercekten yuksek boyutta buyuzden recovery moddan power off yaparak ısınmasını engelleyebildim , komut yok hatasını cozmek icin internette yazan yeni bir rom yuklemek harici herseyi denedim factory reset bile attım , en sonunda telefonun icini açıp bakmaya karar verdim , bataryası degistiginden itiabren garip huylar edinmisti ve telefonu actıgımda bataryanın emanet bir sekilde durdugunu vidaalrının eksik oldugunu farkettim vidalarını tamamlayıp tekrar kapadıgımda telefonu ses tuslarına hiicbir islem yapamdıgım halde ses tuslarınında artık calısamdıgını farkettim ve simdi telefonum durdugu yerde durmadan kendini açmaya çalısıyor ve ısınıyor ve recovery moddan da telefonu kapatamıyorum sizce ne yapmalıyım komut yok hatası ile karsılasan oldumu aranızda ?

Şu anda çevrimiçi