ASUS ZenFone 6 Flip Cover modunda kaldı

Koray

Üye
Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Sensörler bozulmuş olabilir veya ekran jelati bile buna sebep olabilir. Hard resetten sonra başka ne yapılabilir bilmiyorum. Donanımsal bir hata olabilir. Bir telefoncuya götürmeniz iyi olabilir.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Zenfone 6 flip cover ekranında yani kendini akıllı kılıf modunda açıyor. Ve buradan çıkamıyoruz.

hocam son bi kaç gundur bu sorunla karsı karsıya kaldım ve çözümü 4.3 jelly bean ile çözmüş bulunmaktayım sorun donaımsal degil tamamiyle yazılımsaldır ( Zenfone 6-A600CG-Flash Via Fastboot-WW_user ) bulup yukle sorun çözülecektir sonra 4.4.2 kitkata geçiş yapabilirsin

Zenfone 6-A600CG-Flash Via Fastboot-WW_user ) bulup yukle sorun çözülecektir ama bu yazılmda sorunlar var mesela kamera sim görememe gibi durumlar söz konusu bu yuzden android'i 4.4.2 ye geçiş yapman gerek eger telefonda eskiden baska sıkıntı yoksa cihazın 4.4.2 ye geciş yapınca alt fonksiyon tusların devre dısı kalacaktır dikkat et bu dosyaları kullanırken wipe data reset işlemi yapma 4.4.2 deyken cihaza root at hersey stabil bir sekilde calısır.

bkarpuz

Üye
Zenfone 6-A600CG-Flash Via Fastboot-WW_user ) bulup yukle sorun çözülecektir ama bu yazılmda sorunlar var mesela kamera sim görememe gibi durumlar söz konusu bu yuzden android'i 4.4.2 ye geçiş yapman gerek eger telefonda eskiden baska sıkıntı yoksa cihazın 4.4.2 ye geciş yapınca alt fonksiyon tusların devre dısı kalacaktır dikkat et bu dosyaları kullanırken wipe data reset işlemi yapma 4.4.2 deyken cihaza root at hersey stabil bir sekilde calısır.
Selamlar yunus__baba, bende de aynı sorun var. Telefonu ilk açtığımda normal ekran gelip hemen kapak moduna geçiyor.
ancak buradan hiç bir şekilde çıkış yapamıyorum. Bu durumda nasıl versiyon düşürebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

kayinet

Üye
Cihaz
a3
Kılıfın kapalı olduğunu alayan bir sensör olmalı.O arızalı olabilir.Mekanik arıza yani.Yazılımsal değil

Şu anda çevrimiçi