REKLAMLAR
REKLAMLAR

ASUS ZenFone Selfie'de Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor hatası

ockhtay

Üye
Cihaz
asus zenfone selfie
Asus ZenFone Selfie (ZD551KL) telefonumda reset attığımızda yeniden kapatıp açtığımızda Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor diye siyah ekranda ortalama 20-25 dk bekledikten sonra açılıyor. Sorunun çözülmesi için denenen ve başarısız olan yollar;

Telefon Sıfırlandı,
Hard Reset ile de sıfırlandı,
genel yazılım atıldı,
Sıfırlama sonrası sonradan kurulan uygulamalardan yapıp yapmadığını anlamak için 1-2 gün hiçbir uygulama kurulmadı

yinede aynı hatayı vermeye devam ediyor çözüm için sağlıklı önerlerinizi bekliyorum.

20150216_205928.jpg

REKLAMLAR

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Benim telefonumda da aynı sorun vardı, hard reset atmaya cesaret edemedim ve kendim bir çözüm ürettim. Kullanmış olduğum Google launcher'ı kaldırdım ve bu hata tekrarlanmadı. Siz bir tema gibi birşey kullanıyor musunuz?

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Asus ZenFone Selfie (ZD551KL) telefonumda reset attığımızda yeniden kapatıp açtığımızda Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor diye siyah ekranda ortalama 20-25 dk bekledikten sonra açılıyor. Sorunun çözülmesi için denenen ve başarısız olan yollar;

Telefon Sıfırlandı,
Hard Reset ile de sıfırlandı,
genel yazılım atıldı,
Sıfırlama sonrası sonradan kurulan uygulamalardan yapıp yapmadığını anlamak için 1-2 gün hiçbir uygulama kurulmadı

yinede aynı hatayı vermeye devam ediyor çözüm için sağlıklı önerlerinizi bekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle: 2656
Sistem uygulamalarından da olabilir. Devre dışı bıkılanları devre dışı bırakarak her seferinde yeniden başlatabilirsin. Google uygulamalarından da olabilir. Deneyin.

REKLAMLAR

ockhtay

Üye
Cihaz
asus zenfone selfie
Benim telefonumda da aynı sorun vardı, hard reset atmaya cesaret edemedim ve kendim bir çözüm ürettim. Kullanmış olduğum Google launcher'ı kaldırdım ve bu hata tekrarlanmadı. Siz bir tema gibi birşey kullanıyor musunuz?
launc tarzı kullanmıyorum.

ockhtay

Üye
Cihaz
asus zenfone selfie
Sistem uygulamalarından da olabilir. Devre dışı bıkılanları devre dışı bırakarak her seferinde yeniden başlatabilirsin. Google uygulamalarından da olabilir. Deneyin.
herbirini deyerek reset atmaya cesaret edemiyorum :)
3 günümü alır 25 dakkadan

REKLAMLAR

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
Google uygulamalarının verilerini temizleyin tekrar deneyin.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi