Advertisement

Beşiktaş - Bayern Münih maçı ne olur?

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih ile eşleşti. Beşiktaş'ın Bayern Münih karşısında Türkiye'deki veya Almanya'daki maçlarda galip geleceğini düşünüyor musunuz?
Herkes düşüncesini yazsın bakalım... :)

Ben, Beşiktaş'ın üst düzey performans sergileyeceğini ancak Almanya'da galip gelemeyeceğini düşünüyorum. Gönlüm tabii ki de Beşiktaş'ın Münih'i dağıtmasından yana. Ancak bana göre Almanya Ligi'nde 10. sırada yer alan bir takımın bizim ülkedeki futbol standartlarına göre çok daha üst düzeyde olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bu yüzden Alman Disiplini olarak adlandırılan, Almanların futbol oyun biçimi, Beşiktaş karşısında da etkili olacaktır.
Türkiye'deki maçta ise Beşiktaş'ın en iyi sonuç olarak beraberlik alacağını düşünmek istesem de Almanlar burada da etkili olarak maçı kazanmasını bilecektir.

Burak

Uzman
Cihaz
-
Bana kalırsa Beşiktaş hünerlerini Almanya'da da sergileyecektir. Beşiktaş galip gelirse iyi olacaktır fakat kavga çıkmazsa iyidir. :D

Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
Bir Galatasaylı olarak Beşiktaşın bu maçı almasını isterim ancak 2007'de ki gibi umarım 7 gol yemezler bu deplasmanda ki maç için tahminim Bayern 3 Beşiktaş'da 1 atar gibime geliyor.

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Tabii herkes Beşiktaş'ın kazanmasını ister ama, bence KG kesin olur fakat Bayern alır.

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Bjknin şansı yok doğruya doğru.

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Şansı yok diyemeyiz. Çünkü futbol tamamen teknik oyunudur, bana göre. Galip gelme ihtimali var ama o ihtimal düşük olarak gözüküyor kağıt üzerinde.

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Çok düşük bir ihtimal var şansı yok demek yanlış değil.

Şu anda çevrimiçi