Bilgisayar mühendisliği için TEOG sonrası lise seçimi

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
merhaba arkadaşlar bugün teog tercihleri başladı ben yazılımcılık veya bilgisayar mühendisliği üzerine iş yapmak istiyorum hangi liseye gitmeliyim LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Merhaba, bunun için lise önemli değil. YGS sınavı ve LYS puanından aldığın sonuçlar senin bilgisayar mühendisliğine giriş yapabilmen için gerekli olacak iki şey. Yoksa A lisesine gitmişsin B lisesine gitmişsin bu senin üniversiteni belirlemez. Tamamen iş kendinde bitiyor. Çok çalışıp, YGS ve LYS sınavından iyi bir sonuç alman hayallerini gerçekleştirmeye yarayacaktır.

Cihaz
Samsung galaxy A3 2015 (SM-A300HQ)
Merhaba, bunun için lise önemli değil. YGS sınavı ve LYS puanından aldığın sonuçlar senin bilgisayar mühendisliğine giriş yapabilmen için gerekli olacak iki şey. Yoksa A lisesine gitmişsin B lisesine gitmişsin bu senin üniversiteni belirlemez. Tamamen iş kendinde bitiyor. Çok çalışıp, YGS ve LYS sınavından iyi bir sonuç alman hayallerini gerçekleştirmeye yarayacaktır.
allah razı olsun abi bana dedilerdi anadolu lisesi lazım meslek lisesinde bilgisayar mühendisi olamazsın diye çok teşekkür ederim :)

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
allah razı olsun abi bana dedilerdi anadolu lisesi lazım meslek lisesinde bilgisayar mühendisi olamazsın diye çok teşekkür ederim :)
Anadolu lisesi ile meslek lisesi arasında, eğitim konusunda çok büyük fark var. Ama benim çevremde meslek lisesine gidip dershane ve özel hocalarla ekstra ders çalışmış kişiler var. Sakarya'da mühendislik okuyup bitirenleri de hesaba katalım. :) Ama anadolu lisesine gidip eğitimine ayak uydur ve derslerine düzenli, gayretli çalış. Seçeceğin ve sınava hazırlanacağın bölüm sayısal olduğu için seni çok ağır bir yük bekliyor. Sana her konuda yardımcı olabilirim. :)

Şu anda çevrimiçi