Bilgisayarınızda hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz ? Önerileriniz ?

BurakUtas

Üye
Virüse karşı zaafı olan Chrome mu ? Reklam düşmani Opera mı ? Ya da diğerleri ? Sizce hangisi ?
internet-tarayicilari.jpg

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Ben yıllardır Chrome kullanıyorum. Virüse zaaf söz konusu değil ama, bilgisayarınıza yüklediğiniz yazılımlara dikkat etmeniz ve adware yüklenmesine olanak tanımamanız gerek.

BurakUtas

Üye

Feltzschi

Üye
Yer
Sakarya
Windows 10 için edge yeterli hızı veriyor bence, nadir olarak testlerde chrome'u geçse de chrome istatislik bazında daha hızlı. Eklenti desteği işin içine girince kesinlikle chrome ama edge gerek tasarımı, gerekse Windows 10 ile olan etkileşimi açısından benim şuanki tercihim. Farklılık isteyen olursa Vivaldi'yi öneririm.

BurakUtas

Üye
Windows 10 için edge yeterli hızı veriyor bence, nadir olarak testlerde chrome'u geçse de chrome istatislik bazında daha hızlı. Eklenti desteği işin içine girince kesinlikle chrome ama edge gerek tasarımı, gerekse Windows 10 ile olan etkileşimi açısından benim şuanki tercihim. Farklılık isteyen olursa Vivaldi'yi öneririm.
vivaldi'yi sizden duydum deneyecegim.

Feltzschi

Üye
Yer
Sakarya
Chrome tabanlı yeni bir tarayıcı Chrome Market ile uyumlu olarak çalışıyor, adblock, zenmate gibi eklentileri rahatlıkla kurabilirsin. Ayrıca biraz kurcalarsan kendine özgü bir tasarıma dönüştürebilirsin kişiselleştirmesi yüksek.

BurakUtas

Üye
Chrome tabanlı yeni bir tarayıcı Chrome Market ile uyumlu olarak çalışıyor, adblock, zenmate gibi eklentileri rahatlıkla kurabilirsin. Ayrıca biraz kurcalarsan kendine özgü bir tasarıma dönüştürebilirsin kişiselleştirmesi yüksek.
Araştırıp dediklerinizi deneyeceğim önerileriniz icin teşekkür ederim.

Şu anda çevrimiçi