Blakview + Ulefone Tavsiye

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Arkadaşlar Yukarıda isimlerini yazdığım telefonlardan almak istiyorum. Özellikleri çok iyi ama kafama takılan sorular var?
1- Bunlar ülkemizde satılmıyor, pasaport kayıtlı özel sitelerde var pasaport kayıtlı telefon alınır mı?
2-Bu telefonlar ülkemiz ağ bandında randıman verir mi? alıp sonradan ağ vs tarzı sorunlar yaşanır mı?
3-Diyelim pasaport kayıtlı aldım ileride telefonun kapanma gibi sorunları olur mu?
4-Bu tarz ülkemizde rahatça kullanabileceğim başka marka vs varsa onlar içinde tavsiye alabilirim.?
5- Rica ediyorum konu hakkında bilgisi olan özellikle (teknik bilgisi) arkadaşların cevap vermesi. ciddi ciddi bu tarz dayanıklı telefonlardan almam lazım. ihtiyacım var.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
1 - Garanti veriyorlar mı? Hadi verdiler sen bu şahıslara güveniyor musun? Daha önce alıp hiç memnuniyetin veya memnuniyetsizliğin oldu mu? Ayrıca pasaport kayıt ücreti ülkemizde 1.500,00TL bunuda telefonun fiyatının üzerine ekle.
2 - Verebileceklerini hiç sanmıyorum. Yaşamaman için hiçbir sebep yok. Çünkü ülkemizde bildiğimiz markalar dışında hiçbir telefon markasına data hizmetini sağlıklı verecek bir firma yok.
3 - Bu konuda bir fikrim yok ülkemiz her şeye açık yani pek güven vermiyor bu konuda.
4 - İstediğin telefon markalarını az çok biliyorum zamanında bende çok araştırdım çinden falan böyle bir telefon için ama bakıp, araştırdığım kadarıyla hiç bulaşmayım kafam rahat etsin dedim. Yoksa 150,00TL lik eski nokia tarzı bir telefon vardı almayı çok istedim. Tuşlu telefon sağlam, el feneri özellikli ve 15.000mAh bataryası ile ters şarj özelliğide vardı. Ama ülkemizde oluru yoktu.
5 - Hani güncel haberlere baktığımda webtekno vb. takip ettiğim kadarıyla cat modellerini çok rahat bulup inceleyebiliyorlar. Bu yüzden belki bu cat modellerine bakabilirsin ama fiyatları baya pahalı.

Özet karar senin araştır belki benim bulamadığım bilgiler elde edersin ama sen yinede bulaşma elinde patlamasın. Yani kesin bir şey diyemeyiz ülkemiz şartları malum. Yani bu telefonları kullandığın için fedöcü diye bile suçlana bilirsin şaşırmam yani. Belkide alır rahat rahat kullanır keyfini de sürebilirsin ama risk fazla.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.