Bu site bi harika :)

Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
bence uygulaması yapılması gerekiyor geliştirici arkadaşlar ses verin

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Bunu hep söylüyorlar da site ana sayfası ve forum zaten tüm cihazlara uyumlu. Neden ille de uygulama çok merak ettik. İlk senden duyalım istedim. Haber bildirimleri mi?

Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
evet yeni konu bildirimleri ve cevap verildiğine dair bildirimler olsa daha aktif olur herkes hakim olduğu konuya destek çıkar

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Aslında forumda gelen cevaplar size e-posta olarak gönderiliyor. Size de gelmesi lazım. Gelmiyor mu?

Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
geliyormuş :) ama işte siz dedikten sonra girdim baktım mail pek kullanmam sadece biyerlere üye olmak için

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Bir de bu var mesela. Başka sekme açtınız diyelim sitedeki konularınız hakkında bildirim gelirse görebiliyorsunuz.

Adsız.png

Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
yani sitemize gelen geçen girmesin forum el altında olmasın diyosunuz :) oda güzel aslında el altında olursa boku çıkar düşüncesi heralde siz daha iyi bilirsiniz sadece ben bi fikir sunuyım dedim

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Avokadonun cilde faydaları
    Bu küçük yeşil meyvede glutatyon denen bir madde bulunmaktadır ve bu madde en güçlü antioksidanlardan, toksin arındırıcılardan biridir. Bu yazımızda a ...
  • Obezite bebek sahibi olmayı zorlaştırıyor
    Kanser ve kalp hastalıkları gibi önemli sağlık sorunlarının arasında yer alan obezite, insanları birçok açıdan olumsuz etkileyebiliyor. Uzmanlar, sist ...
  • Limonlu tart tarifi
    Limon, tatlılara ve keklere en yakışan meyvelerden biridir. Limonseverlerin çok seveceği bir limonlu tart tarifi ile karşınızdayız. Öyle ki bu harika ...