Bu site bi harika :)

equi35

Üye
Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
bence uygulaması yapılması gerekiyor geliştirici arkadaşlar ses verin

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bunu hep söylüyorlar da site ana sayfası ve forum zaten tüm cihazlara uyumlu. Neden ille de uygulama çok merak ettik. İlk senden duyalım istedim. Haber bildirimleri mi?

equi35

Üye
Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
evet yeni konu bildirimleri ve cevap verildiğine dair bildirimler olsa daha aktif olur herkes hakim olduğu konuya destek çıkar

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Aslında forumda gelen cevaplar size e-posta olarak gönderiliyor. Size de gelmesi lazım. Gelmiyor mu?

equi35

Üye
Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
geliyormuş :) ama işte siz dedikten sonra girdim baktım mail pek kullanmam sadece biyerlere üye olmak için

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bir de bu var mesela. Başka sekme açtınız diyelim sitedeki konularınız hakkında bildirim gelirse görebiliyorsunuz.

Adsız.png

equi35

Üye
Yer
izmir
Cihaz
a7 2016
yani sitemize gelen geçen girmesin forum el altında olmasın diyosunuz :) oda güzel aslında el altında olursa boku çıkar düşüncesi heralde siz daha iyi bilirsiniz sadece ben bi fikir sunuyım dedim

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...