Casper VIA A1 Plus'ta doğrulama SMS'i gelmiyor

Cihaz
Casper via a1 plus
Merhaba casper via a1 plus aldım telden memnunum fakat teknik servis sıkıntılı teli aldım 4 ay sonra internet bankacılığı işlemlerinde olsun internet alışveriş işlemlerinde telefona ödeme yapmak için gelen dogrulama sms'ı gelmedi teknik servis format atın diyor atıyorum düzeliyor 4 ay sonra yine gelmiyor 2 yıldır sürekli format atıyorum bıktım artık yardımlarınızı bekliyorum kolay gelsin

Cihaz
Casper via a1 plus
Yok hiç gelmiyor Anadolu sigortaya giriyorum abone oluyorum gelmiyor ne zaman format atıyorum düzeliyor sms ler geliyor 3-4 ay sonra yine gelmemeye başlıyor

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Hakikaten ilginç bir durum. Telefona kurulan bir uygulama engelliyor olabilir mi?

Cihaz
Casper via a1 plus
Hakikaten ilginç bir durum. Telefona kurulan bir uygulama engelliyor olabilir mi?
Öğle düşündüm fakat genelde format atıyorum uygulamaları hemen kuruyorum uygulamadan olsa hemen sıkıntı çıkması lazım diye düşünüyorum genelde 3-4 ay sonra sıkıntı çıkıyor

xqooqle

Üye
Cihaz
general mobile 4g
sim kartınızı başka bir telefona takıp denemenizi tavsiye ederim

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...