Casper VIA A1'de aranan numara kayıtlarda görünmüyor

Nsnr

Üye
Cihaz
casper VİA A1
Arkadaşlar iyi çalışmalar. Casper Via A1 Telefonumda belirli bazı numaraları aradıktan yada çaldırıp kapattıktan sonra, sanki o numarayı hiç aramamışım gibi arama kayıtlarında görünmüyor. Bu durumun nasıl olduğunu anlamadığım için düzeltemiyorum da. Ve sebebini anlamadığım bir şekilde bir süredir telefonumda mesaj ve arama kayıtları bölümüne girdiğimde arka ekran duvarı siyah görünüyor. Yani mesajları görebiliyor gönderip alabiliyorum yada numaraları görüyor arayabiliyorum ama bu bölümlerde ekran rengi siyah durumda. Tema rengi ile ilgisi yok denedim düzelmedi.Uzun zamandır araştırıyorum bu konu ile ilgili bir şeyde bulamadım.Umarım yardımcı olabilirsiniz.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Yazılımsal bir eksikliktir. Casper'in benzer sorunları çok çıkabiliyor. Çağrı kaydı tutan farklı uygulamalar denenebilir güncellemeler gelene kadar.

Nsnr

Üye
Cihaz
casper VİA A1
Teşekkür ederim. Sanırım çözdüm sorunu. Daha önce açılmış olan bir Forum da ki bilgilerden yola çıkarak bi kaç deneme yaptım. sonuç aldım. Bi kaç numarayı gizli uygulamalar arasında gizli çağrı listesine eklemişim. Çıkardıktan sonra düzeldi. Ekranda ki siyah arka planın nedeni de kendisini güç tasarrufunda özel bi moda geçirmiş. Bu nedenle güç azaltmak için ekranı karartma yöntemine geçmiş. Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlarında faydanlanmasına neden olmuşumdur umarım. Tekrar teşekkürler

lemaris

Üye
Cihaz
casper via a1
Teşekkür ederim. Sanırım çözdüm sorunu. Daha önce açılmış olan bir Forum da ki bilgilerden yola çıkarak bi kaç deneme yaptım. sonuç aldım. Bi kaç numarayı gizli uygulamalar arasında gizli çağrı listesine eklemişim. Çıkardıktan sonra düzeldi. Ekranda ki siyah arka planın nedeni de kendisini güç tasarrufunda özel bi moda geçirmiş. Bu nedenle güç azaltmak için ekranı karartma yöntemine geçmiş. Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlarında faydanlanmasına neden olmuşumdur umarım. Tekrar teşekkürler
Aynı sorunu yaşamaktayım, numaranın arama kaydında gözükmemesi konusunda ayrıntılı yardımcı olur musunuz?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.