Advertisement

Casper VIA F1 şifrelemeyi iptal etme

Cihaz
Casper via f1
Kişiler kısmında birine basılı tutunca şifreleme diye bişey geldı bende şifreleme yaptım ama ne oldu anlamadım nasıl geri alabilirim

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
Soru : A1-A1 Plus-F1 modellerinde mesajlar nasıl gizlenir?
Cevap : "A1 (misafir modu olduğu için) Şifrelemek istenen mesaja uzun basılıp ‘’ Şifreleme seçeneği seçilir’’. Mesaj bu şekilde gizlenir. Gizliliği kaldırmak için mesajlar uygulamasında çift parmak ile aşağı kaydırma hareketi yapılır. Açılan şifre bölümünde şifre girilir ve gizli mesajlar bölümü açılır, daha sonrasında Mesajın üzerine basılı tutulup alt bölümden çıkan pencerede ‘’Şifrelemeyi iptal et’’ butonuna basılır. A1 Plus (misafir modu olduğu için) A1’de olduğu gibi gizlenip gösterilirken farklı olarak tüm gizli dosya ve mesajlarımızı gördüğümüz ‘Özel Alan’ adlı uygulamadan da mesajlarımızı gizleyebiliriz. Bunun için : Özel Alan’a girilir Özel Mesajlar bölümünden gizliliği iptal edilen mesaja uzun basılırve altta açılan pencereden şifrelemeyi iptal et seçilir."

Elifyrdd

Üye
Cihaz
Casper vıa f1
Soru : A1-A1 Plus-F1 modellerinde mesajlar nasıl gizlenir?
Cevap : "A1 (misafir modu olduğu için) Şifrelemek istenen mesaja uzun basılıp ‘’ Şifreleme seçeneği seçilir’’. Mesaj bu şekilde gizlenir. Gizliliği kaldırmak için mesajlar uygulamasında çift parmak ile aşağı kaydırma hareketi yapılır. Açılan şifre bölümünde şifre girilir ve gizli mesajlar bölümü açılır, daha sonrasında Mesajın üzerine basılı tutulup alt bölümden çıkan pencerede ‘’Şifrelemeyi iptal et’’ butonuna basılır. A1 Plus (misafir modu olduğu için) A1’de olduğu gibi gizlenip gösterilirken farklı olarak tüm gizli dosya ve mesajlarımızı gördüğümüz ‘Özel Alan’ adlı uygulamadan da mesajlarımızı gizleyebiliriz. Bunun için : Özel Alan’a girilir Özel Mesajlar bölümünden gizliliği iptal edilen mesaja uzun basılırve altta açılan pencereden şifrelemeyi iptal et seçilir."

Elifyrdd

Üye
Cihaz
Casper vıa f1
Peki özel alana eklenen uygulamaların geri masaustune taşımak mümkün mü özel alana aldigim uygulamalari masaustune taşiyamiyorum yardimci olabilir misiniz?

kalamayka

Üye
Cihaz
CASPERVIA V10
Casper VIA V10 Sürekli Kapanıyor Nedenini Bilen Var mı ?

Sero seroo

Üye
Cihaz
Casper Via m2
Casper Via m2 cihazdan dosyalarimdan fotoğraf sifreledim bir daha bulamadım yukardan aşağıya.kaydirdim 2 parmakla denedim öyle bir menü yok yardiminizi bekliyorum

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.