Casper VIA M1 güncel ROM ve yükleme rehberi

5.00 yıldız(lar) 4 değerlendirme
Cihaz
VIA M3
Hocam işin gücün ras gelsin dediğin gibi yaptım oldu fakat hiç bu işlerden anlamayanlar için anlatım biraz eksik kalmış arkadaşlar dowloand tamamlandı yazısı ekrana gelince telefon kapalı bir halde güç düğmesine basarak kabloyu bağlıyoruz ve bekliyoruz telefon otomatik olarak açılıyor ve işlem tamam 10 numara çalışıyor elinize sağlık.

Cihaz
casper via m1
adımları sırası ile uygularsanız başarabilirsiniz. Telefonum Casper yazısında kalıyordu açılmıyordu bu işlemi başarı ile yaptım artık kullanıyorum çok teşekkür ediyorum hakkınız ödenmez :D

Cihaz
casper via m1
Öncelikle herkeze merhabalar..
rom u yüklerken yanlışlıkla elim kabloya dokundu ve yükleme yarıda kaldı. İşlemi tekrarlmaya çalıştım fakat bilgisayar şimdi telefonu tanımıyor ve bu nedenle rom u tekrar yükleyemiyorum. Ne gibi bir işlem yapmam gerekiyor yüklemeyi yapabilmek için yardımcı olabilirmisiniz?

Cihaz
Casper Via A1 Plus
Bende Casper Via A1 Plus için denedim downloada basıyorum sonra usb ile telefonu bağlıyorum pc aygıtı tanımıyor sonra sürekli yine casper via logosu çıkıyor 10 saniye durup kapanıp tekrar açılıyor ne ilerleme oluyo flashtool da ne bir hareket

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

Aile Bilimi