REKLAMLAR

Casper VIA P2 güncellemesi geldi

Cihaz
Lenovo a7010
Casper Via P2 güncellemesi geldi, Casper ota dan kontrol edebilirsiniz. Bilginize.
Sorun olursa buraya yazacağım.

IMG-20180403-WA0001.jpg

REKLAMLAR

Yer
Dust II
Cihaz
Zeus x27
Bilgilendirme için teşekkürler. Güncellemeden sonra neler değişti? İlk izlenimi sizce nasıl?

Cihaz
Lenovo a7010
Bilgilendirme için teşekkürler. Güncellemeden sonra neler değişti? İlk izlenimi sizce nasıl?
Dahili radyo uygulaması geldi.Açılan bir uygulamaya daha hızlı tepki verdiğini farkettim. Onun dışında göze çarpan bir durum görmedim. Hata vermedi.

REKLAMLAR

Cihaz
casper via p2
CASPER VİA P2 YE GÜNCELEME GELDİ. GÜNCELLEME TAM %100 OLURKEN DONDU. BENDE KAPATTIM TEKRAR AÇTIM GÜNCELLEMEK İÇİN. GİRDİM GÜNCELLEMEYE; HATA İNTERNETİNİZİ KONTROL EDİN DİYOR. WİFİYİ VE TELEFONU KAPATIP AÇTIM TEKRAR AYNISINI DİYOR BAŞKA İNTERNETE BAĞLANDIM GENE AYNISINI DİYOR. NASIL DÜZELİR BU YARDIMI OLUR MUSUNUZ ?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...