Casper VIA P2 güncellemesi geldi

AVCI

Üye
Cihaz
Lenovo a7010
Casper Via P2 güncellemesi geldi, Casper ota dan kontrol edebilirsiniz. Bilginize.
Sorun olursa buraya yazacağım.

IMG-20180403-WA0001.jpg

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Bilgilendirme için teşekkürler. Güncellemeden sonra neler değişti? İlk izlenimi sizce nasıl?

AVCI

Üye
Cihaz
Lenovo a7010
Bilgilendirme için teşekkürler. Güncellemeden sonra neler değişti? İlk izlenimi sizce nasıl?
Dahili radyo uygulaması geldi.Açılan bir uygulamaya daha hızlı tepki verdiğini farkettim. Onun dışında göze çarpan bir durum görmedim. Hata vermedi.

Cihaz
casper via p2
CASPER VİA P2 YE GÜNCELEME GELDİ. GÜNCELLEME TAM %100 OLURKEN DONDU. BENDE KAPATTIM TEKRAR AÇTIM GÜNCELLEMEK İÇİN. GİRDİM GÜNCELLEMEYE; HATA İNTERNETİNİZİ KONTROL EDİN DİYOR. WİFİYİ VE TELEFONU KAPATIP AÇTIM TEKRAR AYNISINI DİYOR BAŞKA İNTERNETE BAĞLANDIM GENE AYNISINI DİYOR. NASIL DÜZELİR BU YARDIMI OLUR MUSUNUZ ?

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...