REKLAMLAR

REKLAMLAR

Casper VIA V10'da WhatsApp yüklerken kapanma sorunu

2.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
CASPER VİA V10
casperVİA V10 talafonum whatsappı yükleyemiyor.yüklediği zamanda açılıp kapanıyor.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Cihaz
casper via 10
Aynı sıkıntı benim telefonumda da var. Bu sabah telefonum açılıp kapandı ve ne yaptıysam bi'türlü açılmadı. Arada açılıyor 10-15 saniye sonra yine kapanıyordu. Açık kaldığı kısa sürede cihazı sıfırladım; ama bu defa telefona her şey yükleniyor -nedense- sadece "Whatsapp" yüklenmiyor. %100 olup tam yüklenecekken telefon kapanıyor. Telefonum Casper Via 10

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Casper'a bir e-posta göndermiştik farklı bir konu ile ilgili. Firma dönmedi. Dönmediği için de açık açık yazıyorum. Bir de bu konu için ve bu kez Facebook'a yazdım. Umarım bu konuyla ilgili bilgi vermeyi tercih ederler.

1518467280657.png

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...