Casper VIA V10'da WhatsApp yüklerken kapanma sorunu

HATİCE34

Üye
Cihaz
CASPER VİA V10
casperVİA V10 talafonum whatsappı yükleyemiyor.yüklediği zamanda açılıp kapanıyor.

Cihaz
casper via 10
Aynı sıkıntı benim telefonumda da var. Bu sabah telefonum açılıp kapandı ve ne yaptıysam bi'türlü açılmadı. Arada açılıyor 10-15 saniye sonra yine kapanıyordu. Açık kaldığı kısa sürede cihazı sıfırladım; ama bu defa telefona her şey yükleniyor -nedense- sadece "Whatsapp" yüklenmiyor. %100 olup tam yüklenecekken telefon kapanıyor. Telefonum Casper Via 10

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Casper'a bir e-posta göndermiştik farklı bir konu ile ilgili. Firma dönmedi. Dönmediği için de açık açık yazıyorum. Bir de bu konu için ve bu kez Facebook'a yazdım. Umarım bu konuyla ilgili bilgi vermeyi tercih ederler.

1518467280657.png

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...