Çift aktif SIM kartlı telefon tavsiyesi

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Arkadaşlar her iki hattı da aktif olan dual aktif 2018-2019 yılı çıkışlı çift hatlı telefon tavsiyesi alabilir miyim.? ben araştırma yaptım lakin bulamadım. belki bilen bu konuda deneyimli arkadaşlar vardır....

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Honor 8X al. SIM tepsisinde hem iki kart, hem de SD kart yeri var.
honor 8x de her iki hatta aktif mi.? 2015 yılında çıkmış olan asus zefone 2 var her iki hattında aktif olduğu onun gibi özellikte bir telefon arıyorum. ( asus yılı çok eski olduğu için tercih etmiyorum.)

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Bütçe aralığınız nedir?
1500-2000 TL lakin bir miktar daha artırım olabilir. ( telefona çok para vermeyi pek tercih etmiyorum, çünkü çoğu özelliğini kullanmıyoruz bile... benim için önemli olan Dahili hafıza+kaliteli resim çeksin 4,5G ve üstü desteklesin. bataryası iyi olsun ve birazda sağlam olsun...)

4snake

Üye
Cihaz
5530
Xiaomi ler bayaa sağlam bütçenize göre her hangi bir modelini alabilirsiniz.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Asus zenfone 2 ben kullanıyorum güzel telefon, istediğin özellikte var lakin güncelleme almıyor. Resmi Android 6 var en son, gayriresmi ise Android 7 var sadece. Ama çok para vermem dersen Asus zenfone 2 nin laser telefonlarına bakabilirsin. Gayriresmi Android 9 a kadar yükseltebilirsin. Yada Zenfone Max Pro felan al 5000 mAh bataryası var. Hatta başka telefonları bile şarj edebiliyor. Yani şarj aktarabiliyor.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.