Çift aktif SIM kartlı telefon tavsiyesi

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Xiaomi ler bayaa sağlam bütçenize göre her hangi bir modelini alabilirsiniz.
evet alabilirim ama istediğim özellik maalesef yok. çift hatlı telefon çok lakin aynı anda iki hattı aktif olan telefon bir kaç marka var onlarda eski model :(

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Asus zenfone 2 ben kullanıyorum güzel telefon, istediğin özellikte var lakin güncelleme almıyor. Resmi Android 6 var en son, gayriresmi ise Android 7 var sadece. Ama çok para vermem dersen Asus zenfone 2 nin laser telefonlarına bakabilirsin. Gayriresmi Android 9 a kadar yükseltebilirsin. Yada Zenfone Max Pro felan al 5000 mAh bataryası var. Hatta başka telefonları bile şarj edebiliyor. Yani şarj aktarabiliyor.
Zenfone Max Pro buda çift hat ama tek işlemcili ben çift hat çift işlemcili telefon arıyorum... yurtdışı bile olabilir gerekirse pasaportuma işletirim... çift hat çift işlemcili 2018-2019 model bir telefon hadi 2017 modelede razıyım.

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Ucuz telefon yurtdışından nasıl alacaksın? 1500tl vergisi var tr ye kayıt etmeye sırf. Yurtdışını unut başka modelleri biz bakalım yardımcı oluruz.

arguz58

Üye
Cihaz
htc
Ucuz telefon yurtdışından nasıl alacaksın? 1500tl vergisi var tr ye kayıt etmeye sırf. Yurtdışını unut başka modelleri biz bakalım yardımcı oluruz.
teşekkür ederim. acele etmiyorum bekliyorum. inşallah denk gelir bir telefon

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.