Cinsel içerikli siteleri engelleme

4.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Merhaba iyi günler forum bugün üye oldum konuyu nereye acacagimi bilmediğim için buraya açtım sorun şu Android cihazda Google Chrome gibi tarayıcılarda cinsel içerikli sitelere girişi nasıl engelleyebilirim internetten araştırdım PC için veya modem engelleme var ben telefonda hücresel veriden nasıl engelleyebilirim acaba bu arada teşekkürler

REKLAMLAR

Google a girip sağ üsteki üç nokta olan yere tıklıyorsunuz ayarlara girin ve gizlilik bu sekilde yapabilirsiniz

Screenshot_2017-06-19-15-13-36.png

Çok teşekkür ederim . ama ne yazıki cinsel içerikli sitelere giriş engellemedi

vermiş olduğunuz link inceledim teşekkürler fakat bu yazılım PC için ben Android cihaz için bir çözüm arıyorum . Mesela reklamları önlemek için Adaway programını kullanıyorum tüm internet tarayıcısılarında reklamı kesintisiz yok ediyor .bu pirensipde çalışan cinsel içerikli grafikli sitelere giriş engelleyen bir program veya yazılım varmı acaba

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Mobil cihazlar için bu konuda sana yardımcı olacak bir uygulama bulamadım.

Bu konuda operatörunuzle iletişime geçin lütfen. Arayıp güvenli internete geçmek istediğinizi söyleyin. Onlar ayarlayacaklardir. :)

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...