Cinsel içerikli siteleri engelleme

Onr30613

Üye
Merhaba iyi günler forum bugün üye oldum konuyu nereye acacagimi bilmediğim için buraya açtım sorun şu Android cihazda Google Chrome gibi tarayıcılarda cinsel içerikli sitelere girişi nasıl engelleyebilirim internetten araştırdım PC için veya modem engelleme var ben telefonda hücresel veriden nasıl engelleyebilirim acaba bu arada teşekkürler

Google a girip sağ üsteki üç nokta olan yere tıklıyorsunuz ayarlara girin ve gizlilik bu sekilde yapabilirsiniz

Screenshot_2017-06-19-15-13-36.png

Onr30613

Üye
Çok teşekkür ederim . ama ne yazıki cinsel içerikli sitelere giriş engellemedi

mustafa57

Üye
bir de buna bakabilirsiniz

Onr30613

Üye
vermiş olduğunuz link inceledim teşekkürler fakat bu yazılım PC için ben Android cihaz için bir çözüm arıyorum . Mesela reklamları önlemek için Adaway programını kullanıyorum tüm internet tarayıcısılarında reklamı kesintisiz yok ediyor .bu pirensipde çalışan cinsel içerikli grafikli sitelere giriş engelleyen bir program veya yazılım varmı acaba

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Mobil cihazlar için bu konuda sana yardımcı olacak bir uygulama bulamadım.

Bu konuda operatörunuzle iletişime geçin lütfen. Arayıp güvenli internete geçmek istediğinizi söyleyin. Onlar ayarlayacaklardir. :)

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...