Dizüstü bilgisayar için soğutucu tavsiyesi

Cihaz
Marka: Apple Model: iPhone 6 A1586
Arkadaşlar merhaba. Isınan laptopum için soğutucu bakıyordum ve daha önce hiç görmediğim bir soğtucu ile karşılaştım. Hangi soğutucunun performansı daha iyidir. bunun mu ( ) yoksa bunun mu ( ) ? Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

exodus

Üye
Cihaz
samsung s6
bunlar dan önce ilk bşata bilgisayarın fanını temizlersen daha iyi olur bunlar da zamanla tıkanıp işlem görmeyecek ama altına koyacağın 6 fnlı soğutucu daha iyi bir çözüm olur

Cihaz
bunlar dan önce ilk bşata bilgisayarın fanını temizlersen daha iyi olur bunlar da zamanla tıkanıp işlem görmeyecek ama altına koyacağın 6 fnlı soğutucu daha iyi bir çözüm olur
Bu soruyu foruma sormadan çok daha önce WhatsApp grubuma sormuştum. Adam bana vakumlu soğtucunun daha iyi bir çözüm olabileceğini söyledi aynı şekilde bir tane video izledim ve vakumlunun normal soğutuculara göre daha iyi performans sağladığını söyle ama ses sorunu var dedi fakat o kadarcık ses beni etkilemez açıkçası. Kararsız kaldım şimdi, alacağım soğtucunun elimde patlamasını da istemiyorum, yani düzgün performans göstermemesini istemiyorum.

exodus

Üye
Cihaz
samsung s6
fanla çalışan çoğu ürün ses yapar iyi, bilindik bir marka alırsan cooler master gibi burda seçenek çok fazla dediğin sorunu biraz daha geciktirirsin ama dediğim gibi ilk çözüm fanı temizlemen birde niye alttan soğutma dedim, çünkü thermaltake, cooler master gibi firmaların bu gibi soğutucuları yok olmamasının da bir sebebi var dır diye düşünüyorum gene de karar senin

Cihaz
fanla çalışan çoğu ürün ses yapar iyi, bilindik bir marka alırsan cooler master gibi burda seçenek çok fazla dediğin sorunu biraz daha geciktirirsin ama dediğim gibi ilk çözüm fanı temizlemen birde niye alttan soğutma dedim, çünkü thermaltake, cooler master gibi firmaların bu gibi soğutucuları yok olmamasının da bir sebebi var dır diye düşünüyorum gene de karar senin
Peki sizin bana "Şu ürün iyidir. Yararına olur." diye önerebileceğiniz bir ürün var mı o firmalara ait.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...