Advertisement

Dosyalar bölümümüz devrede!

pamirkiziltug

Yönetici
Katılım
3 Ağu 2016
Mesajlar
7,865
Tepki puanı
835
Yaş
40
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Merhaba arkadaşlar,

Bir süredir üzerinde çalıştığımız Dosyalar bölümümüzü nihayet final hali ile devreye aldık. Henüz yeni yeni dosya eklemeye başlıyoruz ancak gün geçtikçe eklenen dosya sayısında artış olacak. Bu sistemin en önemli özelliklerinden birisi şu: Dosya indirdiğinizde ve daha sonra o dosya güncellendiğinde forumumuz size otomatik olarak bilgi veriyor olacak. Ana sayfamızdaki yer alan rehberlerdeki dosyalar da zaman içerisinde bu bölümden edinilmeye başlanacak ve böylece süresi bitmiş veya kırık bağlantı gibi sorunların önüne geçilecek.

12123.jpg
Dosyalar bölümümüze dizüstü bilgisayarlardan üstteki şekilde erişebilirsiniz.

345345.jpg

Akıllı telefonlardan erişim ise bu şekilde oluyor.

Elbette ki tüm dosyalar tarafımızdan güvenlik sorunu riskine karşın kontrol edilmekte ve kendi sunucumuzda barındırılmakta. Bazı yüklü dosyalarda ise bağlantı olarak sunum gerçekleştiriliyor. Hali hazırdaki forum üyelerimizin dosyaları indirebilmesi için sadece indirme sayfasındaki konuda, sağ altta bulunan Beğen tuşuna basması yeterli.

Forumumuza yeni katılan üyelerimiz ise forumumuza bir adet mesaj gönderdikten sonra dosya indirebilir. Ayrıca tüm üyelerimiz için günlük indirme sınırı beş adettir.

Lütfen bölümümüze eklenmesini istediğiniz dosya önerilerinizi bize bu başlık altından bildirin.

O halde siz de ilk dosyanızı indirin ve elbette dosyalarımıza yıldız vermeyi ve yorum bırakmayı da unutmayın!

http://akillitelefon.com/forum/dosyalar/

123312.jpg

345345.jpg
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst