Ekranı kırık olan LG G2'nin verilerini kurtarma

Xcroos

Üye
Yer
Adana
Cihaz
LG G2 D802 - SAMSUNG A5 2017
Lg g2 D802 telefonumun ekranı kırıldı. bilgisayara bağlıyorum fakat ekran şifreli olduğu için dosyalara erişemiyorum ve ekrana müdahale edemediğim içinde malesef dosyalarımı kurtaramıyorum. Telefon ekranını pcde telefona müdahaleye gerek kalmadan görme ve veri kurtarma veya direk veri kurtarmanın yollarını arıyorum. Yardımcı olur musunuz rica etsem

dipnot: ekran şifreli ve açılmıyor. bu yüzden şifreyi telefondan giremiyorum. Eski telefon olduğundan ekran değişimine 150-200 Tl vermek istemiyorum, öğrenci olduğumdan dolayı

mesutbey46

Üye
Cihaz
Casper VIA a1 plus
Lg g2 D802 telefonumun ekranı kırıldı. bilgisayara bağlıyorum fakat ekran şifreli olduğu için dosyalara erişemiyorum ve ekrana müdahale edemediğim içinde malesef dosyalarımı kurtaramıyorum. Telefon ekranını pcde telefona müdahaleye gerek kalmadan görme ve veri kurtarma veya direk veri kurtarmanın yollarını arıyorum. Yardımcı olur musunuz rica etsem

dipnot: ekran şifreli ve açılmıyor. bu yüzden şifreyi telefondan giremiyorum. Eski telefon olduğundan ekran değişimine 150-200 Tl vermek istemiyorum, öğrenci olduğumdan dolayı
Tanıdık bir telefoncudan veya şahıstan aynı marka telefon bul anakart değiştir verileri al en basit çözüm bu. Anakart lg g2 de değişimi çok basit video izleyerek yapabilir sin veya telefoncuya durumu izah edip yardımcı olmasını isteyebilirsin çok para almaz

YagizK

Üye
eğer ekran açık ve görünüyor ise otg kablo ile bir mouse bağlayıp ordan halletmeye çalışabilirsin...

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...