Ekranı kırık Samsung Galaxy J7'nin içindeki verilere erişme

Cihaz
Galaxy J7
onu bilmiyorum telefona erişemiyorm. droid screen indirmeye çalışıyorum indiremedim

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Geliştirici seçeneklerinden o özellik aktif ediliyor eğer bu mod açık değilse yapacak pek bir şey yok gibi. Başka bilen uzmanlarımız varsa konuya yazar.

Çaylak2626

Geliştiriciye filan gerek yok.sadece tek yapılması gereken telefonu bilgisayara usb ile bağlamak .sonra orda phone diye bir şey çıkıcak.onun içine gir.verilerini kurtar.kurtaramazsan haber ver.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Bazı telefonlarda pc direkt telefonu görmüyor, telefon üzerinden izin ver seçeneğini tıklamak gerekiyor. Eğer PC telefonu direkt görrmüşse zaten dosyalara ulaşırsın, ekran kırık olsa da.

Cihaz
Reeder P10S
Telefonu bilgisayara bir tak. Büyük olasılıkla verilere erişebilirsin. Bende öyle kurtarabilmiştim.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Ev yapımı limonata tarifi
    Yaz sıcaklarında yemekten çok aradığımız şey, bizi serinletecek buz gibi içeceklerdir. İlk akla gelenlerden biri de limonatadır. Bizi çocukluğumuza gö ...
  • Deodorant lekeleri nasıl çıkarılır?
    Sıcak günlerin başlamasıyla birlikte özen gösterilmesi gereken hususlardan biri de deodorant kullanımıdır. Deodorantların faydası tartışılmaz fakat ...
  • Rahim kanseri tanısı ve tedavisi
    Genellikle 50-60 yaş grubu kadınlarda ortaya çıkan rahim kanserinin tedavisi, rahatsızlığın evresi ve hastanın genel sağlık durumuna göre şekilleniyor ...