Ekranı küçük iyi telefon ne alırsınız?

ozzutturuk

Üye
Cihaz
SONY XPERİA Z5 COMPACT
Arkadaşlar Selam,

Aranıza yeni katıldım.

4 yıldır Sony Z5 Compact kullanıyorum. Telefonumdan çok memnunum aslında ama 4 yılın sonunda artık yavaşladı geri kaldı ve pil kapasitesi baya bir düştü.

Aklımda yeni telefon almak var. Benim mantığım telefon çok iyi olsun ama compact bir model olsun ne yazıkki artık çoğu marka bu konsepte önem vermiyor. Benim için tek elle kullanım çok önemli üstelik taşıma kolaylığı. İncelemeler yaptım yaklaşık 4500 e kadar çıkacağım fiyat olarak. Araştırmam sonucu en mantıklı model s10 e gözükmekte bana siz olsanız ne alırsınız ve s10e hakkındaki görüşleriniz neler?

Aslında iphone da alabilirim ama gerçekten bir artısı kalmadı android çok gelişti ve daha avantajlı diye düşünüyorum, siz ne dersiniz bu görüşlerime?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...