En fazla 2300 TL değerinde telefon önerisi

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
P20 lite bu modeller yerine alınacak bir model degil. Donanım, performans ve kamera olarak bu modellerden bariz geride bir model. P20 lite orta seviye bir telefondur eski amiral gemisi modellerle yarisacak bir model değil.

Meizu pro 7 plus modeline gelirsek bu modelde donanım ve performans olarak orta sinif bir cihaz. Eski amiral gemileriyle yine yarışamaz kamera olarakta gerilerinde kaliyor.

ugurr

Üye
Cihaz
xiaomi mi4c
P20 lite bu modeller yerine alınacak bir model degil. Donanım, performans ve kamera olarak bu modellerden bariz geride bir model. P20 lite orta seviye bir telefondur eski amiral gemisi modellerle yarisacak bir model değil.

Meizu pro 7 plus modeline gelirsek bu modelde donanım ve performans olarak orta sinif bir cihaz. Eski amiral gemileriyle yine yarışamaz kamera olarakta gerilerinde kaliyor.
Teşekkürler hocam yorumların için. Son olarak şu üç telefon arasında detaylı kıyaslama yapabilirmisin(kamera, batarya fln)
Note fe
p10
g6
bu üçünden birini almayı düşünüyorum, bikaç izlediğim video da (
) g6 nın kamerası p10 a göre gündüz çekimlerinde daha karanlık çıkıyodu. P10 daha aydınlık, daha başarılı gibi geldi bana

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Bu üçü arasından arka kamera olarak en iyisi Fe modeli.

Batarya tarafina gelirsek fe modelinde 3200 mah, g6 modelinde 3300 mah, p10 modelinde ise 3200 mah batarya var. G6 ve Fe 2k ekrana sahipken, p10 modeli de 1080p ekrana sahip bu yüzden şarj perfomansi olarak p10 daha iyi. Fe modelinin çözünürlüğünü ayarlardan 720p ye kadar dusurebiliyorsun sanirsam G6 modelinde de bu oluyordu.

OnlyM

Üye
Cihaz
J7 2015
Dostum Xiaomi düşünebilirsin hem geliştiricisi çok fazla hem de fiyat-performans düzeyi çok iyi olan bir marka. Biraz daha bekleyip Xiaomi almadım diye üzülüyorum bazen

ugurr

Üye
Cihaz
xiaomi mi4c
Dostum Xiaomi düşünebilirsin hem geliştiricisi çok fazla hem de fiyat-performans düzeyi çok iyi olan bir marka. Biraz daha bekleyip Xiaomi almadım diye üzülüyorum bazen
yaklaşık 3 yıldır xiaomi kullanıyorum ama sıkıldım, birazda sorun çıkarınca oyüzden bu markaya bakmadım. mi6 modelinden bahsediyorsun hocam

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Sıkılma olayı hemen hemen herkesde olur çünkü yeni modellerin son model tasarımları bile insanı cezbediyor misal bende P10S var yetiyor mu? hem de fazlasıyla ama gözüm yeni modellere açık orası ayrı mesele :D

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.