En son okuduğunuz ve önerebileceğiniz kitaplar

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Son olarak H.G. Wells'in Dr. Moreau'nun Adası kitabını okudum. Bilimkurgu sevenler için Görünmez Adam, Zaman Makinesi, Efendi Uyanıyor, Dünyaların Savaşı gibi çok güzel eserleri var İthaki Yayınları'nda. Esasında bilimkurgu sevmeyenler de okuyabilir çünkü ben de bu türün hastasıyım diyemeyeceğim ama yine de sevdim. Şu an Dickens'ın İki Şehrin Hikayesi'ne başladım.

ve çelige su verildi rusça orjinal baskısını arıyordum

Toplumcu gerçekçi kitaplar seviyorsanız John Steinbeck'in romanları ve Sabahattin Ali'nin öykülerini de beğenirsiniz sanıyorum.

Şiddetle tavsiye ediyorum. Ben Shakespeare hastasıyım. Tüm eserlerinin eksiksiz olduğu bir kitap arıyorum. Bir tane buldum. Hatta adam antika diye satıyor. İlk basımlarından biri ve bana hayranı olduğum için ticari amaç taşımaksızın sadece değer biçilsin diye 100 liraya sundu ama ingilizce idi kitap. İngilizcem yok. Alsam köşede duracak. Babamda okuyamayacağım, köşede süs diye duracak kitabı alma dedi. Onun yerine gittim 100 liraya 5 kitap aldım :D

Shakespeare'in eserlerinin önemli bir kısmı var aslında Türkçe çeviri olarak İş Bankası Kültür Yayınları'nda. https://www.iskultur.com.tr/yazarlar/william-shakespeare

KübrA

Üye
Yer
Fethiye
Son olarak H.G. Wells'in Dr. Moreau'nun Adası kitabını okudum. Bilimkurgu sevenler için Görünmez Adam, Zaman Makinesi, Efendi Uyanıyor, Dünyaların Savaşı gibi çok güzel eserleri var İthaki Yayınları'nda. Esasında bilimkurgu sevmeyenler de okuyabilir çünkü ben de bu türün hastasıyım diyemeyeceğim ama yine de sevdim. Şu an Dickens'ın İki Şehrin Hikayesi'ne başladım.

Toplumcu gerçekçi kitaplar seviyorsanız John Steinbeck'in romanları ve Sabahattin Ali'nin öykülerini de beğenirsiniz sanıyorum.

Shakespeare'in eserlerinin önemli bir kısmı var aslında Türkçe çeviri olarak İş Bankası Kültür Yayınları'nda. https://www.iskultur.com.tr/yazarlar/william-shakespeare
Evet hepsi var. Fakat benim aradığım benim aradığım bu eserlerinin hepsinin bir kitapta olduğu bir kitap. Tüm eserleri olacak yani bi kitapta.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.