Evdeki internetten zararlı sitelere erişimi engelleme

geçmişi silersem engellediğim sitenin diğer linklerini yazmam imkansız az önce link kısmına yazarken otomatik çıkmıştı orasını çözdük

Ttnet uzerinden degil de baska programlardan da zararli site erisimini engellemek mumkun mu ornegin bu ekledigim eklentiden yukarda sizin attiginizdan yani engellenebilir mi zararli siteler ben link yazmasam da. Zararli sitelere girip girmedigini de test edemiyorum sonucta cok kotu siteler var.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Yani bence ücretli internet güvenliği yazılımları da olur. Kaspeesky Internet Security'e bakın mesela. O bu dediklerinizi yapar.

Yardimlariniz icin cok tesekkurler.
Ailem ucretli seyi kabul etmez benim vermemi de kabul etmezler. Onlardan habersiz yapiyorum aslinda

Şimdi siz masaüstü bilgisayarlardaki Chrome'a bu eklentiyi indirin ve girmek istemediğiniz siteleri teker teker yazın. Bu eklenti girmek istemediğiniz tüm siteleri engelleyecek. Daha basit bir yol gelmiyor aklıma.

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Bu eklenti kotu siteleri de ben yazmasam da engelliyor mu?

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...