Facebook kullanıcı adımı unuttum

arkadaşlar şifremi biliyorum nası giricem. eposta abuk sabuk bir postaydı hatırlamıyorum bile. eskiden de unutmustum bulmuştum ama bu kez hiç bulamıyorum

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Kullanıcı adınızı hatırlıyor musunuz? Adres çubuğunda facebook.com/ bölümünden sonrasını. Kullanıcı adınızla da oturum açabiliyorsunuz şifrenizi hatırlıyorsanız. Belki tarayıcı geçmişinde profil sayfanız varsa kullanıcı adını bulabilirsiniz.

huseyin bey her yerde aynı sifreyi kullandıgım için bir şifremi hatırlıyorum kullanıcı adının dah ne oldugunu bilmiyorum. tarayıcı gecmişim ise 5 ay öncesi falan gecmiş o kadar geride yok zaten temizlemişimdir kesin.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
O hesapta arkadaşınız olarak ekli olan birisi yok mu ulaşabileceğiniz? Profil sayfanıza girip kullanıcı adınıza baksa işiniz hallolurdu.

Huseyin bey fake idi hesaım kimseyle arkadaş deildim malesef.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...