Facebook kullanıcı adımı unuttum

crna

Üye
arkadaşlar şifremi biliyorum nası giricem. eposta abuk sabuk bir postaydı hatırlamıyorum bile. eskiden de unutmustum bulmuştum ama bu kez hiç bulamıyorum

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Kullanıcı adınızı hatırlıyor musunuz? Adres çubuğunda facebook.com/ bölümünden sonrasını. Kullanıcı adınızla da oturum açabiliyorsunuz şifrenizi hatırlıyorsanız. Belki tarayıcı geçmişinde profil sayfanız varsa kullanıcı adını bulabilirsiniz.

crna

Üye
huseyin bey her yerde aynı sifreyi kullandıgım için bir şifremi hatırlıyorum kullanıcı adının dah ne oldugunu bilmiyorum. tarayıcı gecmişim ise 5 ay öncesi falan gecmiş o kadar geride yok zaten temizlemişimdir kesin.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
O hesapta arkadaşınız olarak ekli olan birisi yok mu ulaşabileceğiniz? Profil sayfanıza girip kullanıcı adınıza baksa işiniz hallolurdu.

crna

Üye
Huseyin bey fake idi hesaım kimseyle arkadaş deildim malesef.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...