Flyme 8 ve Daha Fazlası

Arkadaşlar merhaba. Az çok hepinizin haberi vardır. Uzun zamanıdır Telegram grubumuzda meizunun Android 10 güncellemesi konusunda bir çalışması olduğundan bahsediyordum. Hatta Android 10 konusunda kullanıcı tarafında aşırı bir baskının olduğunu ve buna kayıtsız kalamayacaklarını bir çok kez dilendirmiştim. Meizu bizi yanıltmadı. Bugün Meizu 17 serisinin tanıtım lansmanı çok dolu geçti. Bizleri en çok heyecanlandıran kısmı Meizu 16 serisi, Note 8-9 ve son olarak da Meizu X8'in Android 10 güncellemesine hazır olduğu ile ilgili kısımdı.

96259987_1174160169593454_1580195103299862528_o.jpg

Güncelleme ile;

Küçük pencere modu, çoklu arama modu, birden çok kişiyi aynı anda arama özelliği. Genel bir çok arama uygulaması ile uyumlu

Onemind 4.0

Flyme optimizasyon programı. Güç tüketimini, ve cross-wake dediği herhalde arka plan programları onları sınırlıyor

Flyme sistem seviyesi AI performans motoru OneMind 4.0'a yükseltildi!

OneMind 3.5 ile karşılaştırıldığında, OneMind 4.0 sistem performansını% 30 oranında artırır.

King glory oyun titreşimi

Pek açıklamaya gerek yok sanırım

Ek kozmetikler, ekran koruyucu, parmak izi okuyucu ve canlı duvar kağıdı vs yüzlerce çeşit kişiselleştirme seçeneği

Input:

Klavye için yerleşik emoji ve kelime tahmini

WeChat

Tek tıkla paylaşım ve görüntüleme

photo_2020-05-08_14-22-25.jpg

Flyme 8.1 sadece : · 16s Pro, 16s, 16T, 16th Plus, 16th, 16Xs, 16, Note 9, Note 8, X8; Bu modeller için yayınlanacak.

Meizu bizleri gerçekten hem şaşırttı hemde artık android güncellemesi vermiyor algısını ortadan kaldırmış oldu.

Meizu lansman esnasında Android 10 tabanlı olması beklenen Flyme 8.1 stabil sürümünün deneme sürümü için kayıtları başlattı. Bir çok kullanıcı bizler gibi kayıt olup ilk geçiş sürümünü telefonlarına yükledi. Şuan hiçbir telefona Android 10 gelmedi. Kayıtlar 15 mayısa kadar devam edecek. Ve o tarihe kadarda yeni bir güncelleme beklemiyoruz. Meizu'nun önümüzdeki hafta içerisinde Flyme ile ilgili bir lansman daha yapması bekleniyor. Bu netleşince sizlere bildireceğim.

Şimdi gelelim asıl konuya. Nasıl kayıt olunacak?

· 16s Pro, 16s, 16T, 16th Plus, 16th, 16Xs, 16, Note 9, Note 8, X8; hangisini kullanıyorsanız telefonunuz için yayınlanan en son stabil sürüm hangisiyse "Çin" için onu yüklüyoruz.

Sistem Güncelleme uygulamasında, sağ üst köşedeki bildirim ikonuna tıklayın ve "Flyme 8.1 Kararlı Deneme Alımı" na katılmayı seçin. Daha sonra gelen ekranda üzerini çember içine aldığım yere tıklayıp telefon numaranız ile kayıt işlemini tamamlayın. Daha sonra size güncelleyici uygulamasından Flyme 8.1 gelecek.

Globale ne zaman gelecek ?

Arkadaşlar Android 10 sürümü Çin'de test edilip tamamlandıktan sonra direkt olarak Global'de de yayınlanacak. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Net bir tarih veremiyoruz fakat gelişmeleri an ve an takip ediyoruz. Global konusunda kaygınız olmasın. Meizu bugün yeni bir adım attı ve artık bunun devamı gelecektir. Tahmini olarak en geç yaz aylarının sonlarında Global olarak yayınlanmış olacaktır.

Bonus Meizu 17 Kutu açılış videoları:

Şu anda çevrimiçi