Foruma giriş

Yer
antalya
AdBlock açmadan foruma giremiyorum neden?giriş dahil nereye tıklarsam tıklayayım reklama yönlen

Ayberk

Yönetici
Tam olarak anlatır mısınız sorunu? Nereye yönlendiriyor sizi?

Yer
antalya
Mailimde bildirimi gördüm tıkladım buraya geldim.Girişe tıkladım baktım yeni sekme açtı ve bir telefon reklamıydı galiba.Sonra tekrar denedim aynı sayfanın neresine tıklasam aynı yere geliyordu ve sayfanın sağında ve solunda o reklam vardı.Aklıma AdBlock geldi onu açtım öyle girebildim.

Yer
antalya
Bence kullandığın sistemde birkaç temizlik yazılımı çalıştırmalısın. Forumda bu konuda başka bir şikayet gelmedi çünkü. Sanırım bir şeyler bulaşmış sana.
hocam daha yeni tarama yaptım öyle olsa başka yerlerde de yapardı keşke ekran görüntüsünü alsaydım hiç aklıma gelmedi.

Cihaz
Xiaomi Redmi S2
oturum aciyorum sonra giris yapmak isterken sorun oluyor

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...