Forumumuza moderatör alımı yapılacak

serkan71

Üye
Yer
Kırıkkale
Cihaz
General mobile 5 plus
Merhaba moderatör alımı yapmaya devam ediyorsanız ben olmak isterim telefon ve teknolojiye merakım ilgim fazladır. Şuanda okul ve iş olmadığı için sürekli online olabilirim

BilginReis

Üye
Yer
Türkiye
Cihaz
Xiaomi Mi A2 Lite
Merhabalar; ben bu forumu ziyaretçi olarak takip ediyordum, üye olmak bugüne kısmetmiş. 18 yaşındayım, öğrenciyim, telefonlar'dan iyi anlarım, blog sitem var akıllı telefonlar ve teknoloji üzerine, ancak tabi kimse bilmiyor yani pek tutmadı ve bende moderatör adayı daha doğrusu nasıl uygun görürseniz bende aday olabilirim, şahsen alınırsam hep aktif olur ve telefonlarla alâkalı haberler ve konular paylaşabilirim. Site yönetim kadrosuna hala alım varsa bende adayım...

cothack

Üye
Cihaz
samsung galaxy a50-s4
hey gidi günler hey sene 2006 forumun birinde admin olduk diye göklere uçuyoduk :)

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...