Forumun Eksiklikleri

Yer
istanbul
Merhabalar forum okumayı seven bir birey olarak gözüme çarpan eksikliklerden bahsetmek istedim:

1-Forumda izlenmesi gereken filmler listesi açılabilir hem google aramalarında sayfaya ziyaretçi çekersiniz hem de foruma giren insanlar için yararlı olabilir

2-Forumda 'nasıl yapılır' bölümünde kendinize ait bir youtube kanalı açarak nasıl yapılır konu baslagını guzel renderlanmış videolar ile desteklerseniz anlaşılması daha kolay olabilir

3-Forumda Android ve ios un populer onlıne oyunlarının mod apkları,bluestacks ile çalışan bot programları paylaşılarak yine foruma daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz

4-Telefon incelemeleriniz video çekilerek yapilmali gerekirse bu iceleme için o telefon feda edilmeli :)

5- Ve sadece akıllı telefon üzerinde değil tüm bilim dünyasındaki ilgi çeken haberler paylaşılmalı bu sayede insanlar ben bunu 'akillitelefon' forumunda okumuştum dedirtebilmeli :) Ve gün başında ilk google aramasının
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
olması sağlanılmalı

6-Forumda Sıkça Sorulan Sorular bölümü eksik bu başlığında açılması nacizane fikrim

7-Populer telefonların her bırıne ayrı ayrı gerek custom rom gerek jailbreak konuları açılmalı ve o telefonlar hakkında sık karşılaşılan sorunların çözümleri de bir başlık altında yazabilir

Şahsen çok güzel bir temaya sahip site gerek sadelik gerek düzen olarak çok beğendim ve gerçekten bu forumun geleceği yeri dört gözle bekliyorum saygılar :)

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Görüşlerin için çok teşekkürler. Forumumuz yeni ve sizin gibi değerli üyelerimizden destek olarak çok şey bekliyoruz. Birlikte çok daha güzel noktalara geleceğimize eminim.

Yer
istanbul
Görüşlerin için çok teşekkürler. Forumumuz yeni ve sizin gibi değerli üyelerimizden destek olarak çok şey bekliyoruz. Birlikte çok daha güzel noktalara geleceğimize eminim.
Rica ederim müsait zamanımda bizzat ben bu bahsttiğim konuları forumda açacağımdan emin olabilirsiniz iyi forumlar :)

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Bebek yatağı nasıl olmalı?
    Bebek yatağı seçimi ebeveynler ve bebekleri için çok önemlidir. Sağlıklı uyku düzeninin daha kolay oluşmasına katkıda bulunan bebek yataklarında dikka ...
  • Vücudunuza uygun mayo ve bikini seçimi
    Plaj modasında yeni koleksiyonlar vitrinlerde yerini çoktan aldı. Bu sezon birçok markanın tasarım harikası mayo ve bikinilerini gördük. Yaz mevsimini ...
  • Tıraş makinesi nasıl temizlenir?
    Tıraş makineleri oldukça pratiktir fakat çalışma şekli itibariyle ölü deri ve kılları içinde biriktirir. Tıraş makinenizden tam performans almak istiy ...