REKLAMLAR
REKLAMLAR

General Mobile 4G'de TWRP yükleme sorunu

Montel

Üye
Cihaz
Gm 4g
Dediginiz herşeyi yaptım usb driverleri yukledim telefonu fastboot moduna alamiyorum oem kilidi açık bir halledemedim gitti.ses kısma ve power tuşuna basarak yapıyorum normal açılıyor telefon
Peki hocam ben bu yöntemle root atamayacagim belli 1 haftadır ugrasiyorum,
Sitedeki gm root atma rehberindeki program la android 7.1.1 e root atabilirmiyim?Atarsam teldeki resim.oyun vs bilgiler silinirmi?
Bana onerebileceginiz basit bir root atma yolu varmı çok soru sordum:) şimdiden teşekkürler.

REKLAMLAR

Yusefuyn

Üye
Cihaz
GM5 Plus
Ben interneteki her bir twrp yi deneyerel sorunumu cozdum en sonda 3.2.1 yukledim anca oldu sende birsuru denemeni tavsiye ederim vede adb den twrp kurulumu yapmalisiniz daha iyi olur belirli bir kac kodla bu isi haledebilirsiniz

Yusefuyn

Üye
Cihaz
GM5 Plus
Peki hocam ben bu yöntemle root atamayacagim belli 1 haftadır ugrasiyorum,
Sitedeki gm root atma rehberindeki program la android 7.1.1 e root atabilirmiyim?Atarsam teldeki resim.oyun vs bilgiler silinirmi?
Bana onerebileceginiz basit bir root atma yolu varmı çok soru sordum:) şimdiden teşekkürler.
Root atmak icin twrp yukleyexeksin twrp icin oem kilidi acacaksin ve iste tam bu noktada heraey gidecek yedek al adb ile oem kilidi acib twrp yukleyip supersu flashlaman tavsiyemdir

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi