General Mobile 4G'yi bilgisayar görmüyor

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
USB kabloda bir sorun olabilir mi? Bilgisayara takınca ses çıkıyor mu bilgisayardan.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Yani PC'ye taktığınızda ses gelmesi lazım PC'den. Eğer ses gelmiyorsa ya kablo gidiktir ya da telefonun soketi. Başka bir nedeni olamaz ki...

abayyni

Üye
Cihaz
İphone 4S
kafayı yedirecek bana
Aygıt yöneticisine girip kontrol edin orda sarı ünlem işareti varmı bakın varsa sağ tıklayın ve özellikler diyin ayrıntılar donanım kimlikleri gelin ve ordaki donanım kimliklerini internette aratıp sürücüyü indirin sorun muhtemelen çözülür halen çözülmediyse telefon üzerinden ayarlara girin usb sözcüğünü aratın ordan sadece şarj yapma amaçlı değil dosya transferi seçeneğini işaretleyin

kadir1928

Üye
Cihaz
gm 4g
lg g3 bozuldu işlemci ışınıyormuş ekran kararıyor mecburen buna kaldık yöntemi denedim ünlem işareti yok telefonu hiç bir şekilde görmüyor ne yapıcam ya

abayyni

Üye
Cihaz
İphone 4S
lg g3 bozuldu işlemci ışınıyormuş ekran kararıyor mecburen buna kaldık yöntemi denedim ünlem işareti yok telefonu hiç bir şekilde görmüyor ne yapıcam ya
şarj aleti şarj ediyor değil mi ?
şunu bir deneyin;
Olmuyorsa farklı şarj aleti deneyin çözülmüyorsa muhtemelen başka bir sıkıntı olabilir

Şu anda çevrimiçi