Advertisement

General Mobile GM 5 açılmıyor

Aysuela

Üye
Cihaz
Samsung j4
General mobile gm5 bataryanın arkasına elimi sıkı tutarsam açılıyor ama birkainca gidiyor bidahada açılmıyor içindeki resimleri videolari almam lazm :(

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Sıkıntı etmeyin Google fotoğraflara yedek alıyorsanız tarayıcınıza Google fotoğraflar yazın ve hesabınıza girerek görebilirsiniz. Ayrıca sorun bataryadaysa zaten bataryanız değişebilir batarya, yenisini alarak halledebilirsiniz.

Aysuela

Üye
Cihaz
Samsung j4
Sıkıntı etmeyin Google fotoğraflara yedek alıyorsanız tarayıcınıza Google fotoğraflar yazın ve hesabınıza girerek görebilirsiniz. Ayrıca sorun bataryadaysa zaten bataryanız değişebilir batarya, yenisini alarak halledebilirsiniz.
Telefonu şuan açamıyorum açmıştım gitti :( ana kart yansa telefon açılmaz dimi

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
Ana kart eğer arızalanmışsa cihaz elbette açılmaz teknik servise göstermeniz gerekir, Ben de GM 9 Pro kullanıyorum telefon komple kapanmıştı ve hiçbir şekilde açamadım. Servise gitti ve sıfırlama işlemi yaptıkları için veriler siliniyor. Ama ben sürekli yedeklerimi aldığım için sıkıntı çekmedim. Fotoğraflarınızı yedekliyor muydunuz ulaşmayı deneyin bi bence google hesabınız ile. Ayrıca sorun Ana kart değil de bataryadır umarım.

Aysuela

Üye
Cihaz
Samsung j4
Ana kart eğer arızalanmışsa cihaz elbette açılmaz teknik servise göstermeniz gerekir, Ben de GM 9 Pro kullanıyorum telefon komple kapanmıştı ve hiçbir şekilde açamadım. Servise gitti ve sıfırlama işlemi yaptıkları için veriler siliniyor. Ama ben sürekli yedeklerimi aldığım için sıkıntı çekmedim. Fotoğraflarınızı yedekliyor muydunuz ulaşmayı deneyin bi bence google hesabınız ile. Ayrıca sorun Ana kart değil de bataryadır umarım.
Valla hiç bilmiyorum ki galeri çıkmıyor sadece fotoğraflar yazıyor oradan açıyorum. Inşallah fotoğraflarım silinmez.

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
Batarya sorunundan veri kaybı yaşamazsınız merak etmeyin, bilgisayara bağladığınızda telefonu görüyor mu PC? Ayrıca yedeklerinize baktınız mı, google fotoğraflara yani.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.