General Mobile GM 5 Plus d Stock ROM yükledikten sonra açılmıyor

Cihaz
gm 5 plus tek hat
Sorunun çözümünü bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar buradan yararlanabilirler.
Sorunu çözdüm sonunda problem şu açılış animasyonunda kaldığı zaman direk fastboot mode a alıyoruz cihazı daha sonra rom un olduğu klasörde + sağ click yapıyoruz.Komut penceresini burada aç seçeneğini seçtikten sonra önce fastboot flashing unlock_critical yazıp enterlayın telefonunuzun ekranına yes ve no seçeneği gelecek ses açma ve kısma tuşları ile yesin üzerine gelip power tuşuna basın.Cihazınız tekrardan başlayacak hızlı bir şekilde tekrar fastboot mode a alıp yine cmd üzerine fastboot oem unlock-go bu işlemden sonra sonkez cihazı fastboot moduna alıp istediğimiz rom u yükleyebiliriz.
şimdi yes dedikten sonra tekrar fastboot moda alıp tekrar romu yüklüyoruz değilmi?

Cihaz
general mobile gm5plus
Sorunu çözdüm sonunda problem şu açılış animasyonunda kaldığı zaman direk fastboot mode a alıyoruz cihazı daha sonra rom un olduğu klasörde + sağ click yapıyoruz.Komut penceresini burada aç seçeneğini seçtikten sonra önce fastboot flashing unlock_critical yazıp enterlayın telefonunuzun ekranına yes ve no seçeneği gelecek ses açma ve kısma tuşları ile yesin üzerine gelip power tuşuna basın.Cihazınız tekrardan başlayacak hızlı bir şekilde tekrar fastboot mode a alıp yine cmd üzerine fastboot oem unlock-go bu işlemden sonra sonkez cihazı fastboot moduna alıp istediğimiz rom u yükleyebiliriz.
hocam saatlerdir çözüm arıyordum çok teşekkür ederim paylaştığınız için :) minnetarım

Cihaz
General mobile 5
GM 5 Kullanıyorum aynı sorun bende olurmu Oreo yu yüklersem

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...