REKLAMLAR

General Mobile GM 5 Plus güncelleme sonrası açılmıyor

REKLAMLAR

Cihaz
General Mobile 5 Plus
Merhaba,

Etkisi olabileceğini düşündüğüm için geçmişte yaşadığım bir problemi yazmak istiyorum önce. Telefon daha öncesinde duş sırasında banyoda kalmıştı ve çıktığımda üzerinde üç-dört damla su vardı. Daha sonra şarj bitiminden sonra kapandığında "no command" hatası veriyordu. Bazen kendi kendine aynı hatayı veriyordu ve kendi kendine tekrar açılıyordu. Zamanla bu problem kendiliğinden çözüldüğü için servise vermedim. O zamandan beri ses açma tuşu çalışmıyor.

Bu sabah telefona gelen "mart 2018 Android güncellemesini yükleyin" bildirimine tıkladım ve güncellemeyi indirip yükle komutu verdim. Güncellemeyi yükledi ve sonra ekrana General Mobile yazısı geldi, gitmedi. ses kapama tuşu ve kilit tuşuna basınca açılır genelde hata verdiğinde, o tuşlara bastım ama olmadı. şarja takıp tuşlara bastım yine olmadı. Kimi zaman telefon komut almış gibi sadece sadece titriyor ama siyah ekranda kalıyor, kimi zaman titriyor ve general mobile yazısı geliyor ve o yazı gitmiyor hep öyle kalıyor.

ne yapmalıyım? servise vermeden açmam mümkün mü telefonu?
not: bilgisayara bağlayıp işlem yapmamı önerecekseniz, bilgisayarım MacBook ve bir uygulama aracılığıyla telefonu bağlayabiliyorum sadece.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...