General Mobile GM 5 Plus sıfırlama sonrası açılmıyor

denemsn54

Üye
Cihaz
Honor , Xiaomi
Telefona format atarken kapandı açılmıyor. Açmaya çalışınca "General Mobile" yazısında kalıyor sürekli kapanıp açılıp tekrar aynı yazıya geliyor.

Telefona tekrar format atmaya çalışınca da "Siliniyor" yazısında ekranda beyaz bi halka olan ekranda kalıyor bu sefer. Telefona stock rom atmayı da bilmiyorum. Odin3 ile birlikte denedim olmadı. Bi yardımcı olursanız çok sevinirim bayağıdır telefonum böyle.

10bugo10

Üye
Cihaz
GM 5
general mobile a odinle atamazsın zaten odin samsung için

Birco1919

Üye
Cihaz
J7 2015
Kardeşim odin ile samsung marka telefonlara rom atabilirsin eğer evinde pc varsa bunun için cmd ye benzer bir program var tüm gm lerin stock romu buradan atılıyor bende arkadaşın telefona atmıştım oradan biliyorum bide oem kilidini açman gerekiyor intermetten bak araştır eğer yazılım atarken hata veriyorsa bir telefoncuya götür büyük bir ihtimalle anakart iflas etmiştir yardımım sokunduysa ne mutlu bana iyi günler :)

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...